Piątek, 22 października
Imieniny: Filipa, Halki
Czytających: 912
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jaworzyna Śląska: Kosmiczna gra

Sobota, 8 października 2016, 9:38
Autor: red
Jaworzyna Śląska: Kosmiczna gra
Fot. organizatorzy
Przed nami kolejna edycja Gry Miejskiej, której tematem przewodnim będzie tym razem Kosmos i skrywające go tajemnice, a która zostanie rozegrana w Jaworzynie Śląskiej.

Podobnie jak w ubiegłych latach do udziału zapraszamy 3-4 osobowe grupy młodzieży w wieku od 12 lat. Nowością tegorocznej gry jest możliwość zgłoszenia się do gry rodzinnej, w której udział mogą brać rodzice (opiekunowie) z dziećmi.

Zabawa ma charakter gry terenowej. Przystępujący do gry zespół otrzymuje na starcie mapę z trasą gry oraz zestaw zadań do wykonania. Zadaniem drużyny jest dotarcie do każdego punktu na trasie wędrówki przez miasto oraz rozwiązanie jak największej ilości zadań, za które przyznawane są punkty. Zwycięża zespół, który zdobędzie największą ilość punktów i dotrze do wszystkich zaplanowanych miejsc.

Kosmiczna Gra Miejska odbędzie się w sobotę 15 października, a jej rozpoczęcie zaplanowane jest na godzinę 10:00 w parku przy ul. 1 maja (przed dworcem kolejowym). Zapisy do gry prowadzone są w Bibliotece Publicznej oraz w Gimnazjum nr 1 u Pana Sebastiana Grajaszka do 13 października. Ilość drużyn ograniczona.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group