Środa, 3 czerwca
Imieniny: Leszka, Tamary
Czytających: 570
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Kreatywny Dzień Dziecka – Rozbudzamy dziecięcą ciekawość

Wiadomości: Świdnica
Czwartek, 28 maja 2015, 6:35
Aktualizacja: 7:13
Autor: opr.red.
Fot. organizatorzy
Już 30 maja mali mieszkańcy Świdnicy będą mieli okazję wziąć udział w Dniu Dziecka pełnym kreatywnych atrakcji. Dla uczestników przygotowano warsztaty tematyczne, które nauczą dzieci nowatorskiego spojrzenia na naukę poprzez zabawę oraz konkurs
z nagrodą główną, czyli rowerem!

Zapraszamy już w najbliższą sobotę w godzinach 11:00 - 18:00 do Pasażu Tesco przy ul. Strzegomskiej 2 w Świdnicy. W ciągu dnia odbędą się trzy bloki warsztatowe, a każdy z nich pozwoli nabyć umiejętności z różnych dziedzin nauki i sztuki. Pierwsze zajęcia pozwolą dzieciom stać się małymi konstruktorami, w trakcie warsztatów dzieci będą budować najbardziej wymyślne konstrukcje, pojazdy i kosmiczne kapsuły. Warsztaty designu nauczą, jak z rzeczy codziennego użytku stworzyć roboty. Zabawa połączy elementy robotyki z kreatywnością. Trzecią odsłoną spotkania będzie tworzenie unikatowych maskotek, z wykorzystaniem materiałów i produktów, które dzięki zaangażowaniu dzieci otrzymają swoje nowe życie.

Dodatkowo na wszystkich zainteresowanych czekać będzie malowanie buziek, tworzenie zwierząt z balonów oraz zajęcia ruchowe. Specjalnie przygotowany guiz połączy zagadnienia związane ze wszystkimi trzema blokami warsztatowymi, najmłodsi poprzez wzięcie udziału w aktywnościach poznają odpowiedzi na przygotowane pytania. Nagrodą główną dla dziecka, które najlepiej przyswoi wiedzę, będzie rower. Idealny na wakacyjne podróże rozbudzające ciekawość najmłodszych. Ponadto tego dnia na wszystkich klientów czekać będą specjalne promocje i rabaty przygotowane przez sklepy i punkty usługowe znajdujące się w Pasażu Tesco na ul. Strzegomskiej 2 w Świdnicy.

Akcja odbędzie się w ramach programu „Poznaj bliskiego sąsiada”, skierowanego do mieszkańców Warszawy, objętego Patronatem Honorowym Prezydenta Miasta – Beaty Moskal-Słaniewskiej.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2020 Highlander's Group