Niedziela, 5 grudnia
Imieniny: Krystyny, Sabiny
Czytających: 964
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Strzegom: Królewna Śnieżka i Czerwony Kapturek razem dla Emilki!

Poniedziałek, 27 marca 2017, 17:32
Autor: red
Strzegom: Królewna Śnieżka i Czerwony Kapturek razem dla Emilki!
Fot. UM Strzegom
Sala widowiskowa Strzegomskiego Centrum Kultury pękała w szwach podczas niezwykłej inscenizacji historii o Królewnie Śnieżce i Czerwonym Kapturku.

Na scenie uczniowie, rodzice i nauczyciele PSP 2 zaprezentowali humorystyczną wersję znanych baśni w ramach akcji charytatywnej „Dla Emilki”. Równolegle w holu SCK odbył się kiermasz rękodzieła przygotowany przez Koło Przyjaciół Dzieci „Copernicus”, na którym można było nabyć m. in. ręcznie wykonane wielkanocne ozdoby czy płócienne torby.

Mieszkańcy naszego miasta po raz kolejny pokazali, że mają wielkie serca i nie jest im obojętny los ludzi potrzebujących pomocy. Dzięki hojności strzegomian, którzy wsparli naszą akcję, udało się zebrać kilka tysięcy zł na rehabilitację malutkiej Emilki. Serdecznie dziękujemy.

Podziękowania składamy także dyrektor Strzegomskiego Centrum Kultury - Bożenie Bojanowskiej-Czuk oraz pracownikom SCK za pomoc w organizacji przedsięwzięcia. Zapraszamy państwa do udziału w kolejnych naszych działaniach. Razem dla Emilki!

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group