Piątek, 30 października
Imieniny: Przemysława, Edmunda
Czytających: 572
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Królewna Śnieżka i Czerwony Kapturek razem dla Emilki!

Wiadomości: Strzegom
Poniedziałek, 27 marca 2017, 17:32
Autor: red
Fot. UM Strzegom
Sala widowiskowa Strzegomskiego Centrum Kultury pękała w szwach podczas niezwykłej inscenizacji historii o Królewnie Śnieżce i Czerwonym Kapturku.

Na scenie uczniowie, rodzice i nauczyciele PSP 2 zaprezentowali humorystyczną wersję znanych baśni w ramach akcji charytatywnej „Dla Emilki”. Równolegle w holu SCK odbył się kiermasz rękodzieła przygotowany przez Koło Przyjaciół Dzieci „Copernicus”, na którym można było nabyć m. in. ręcznie wykonane wielkanocne ozdoby czy płócienne torby.

Mieszkańcy naszego miasta po raz kolejny pokazali, że mają wielkie serca i nie jest im obojętny los ludzi potrzebujących pomocy. Dzięki hojności strzegomian, którzy wsparli naszą akcję, udało się zebrać kilka tysięcy zł na rehabilitację malutkiej Emilki. Serdecznie dziękujemy.

Podziękowania składamy także dyrektor Strzegomskiego Centrum Kultury - Bożenie Bojanowskiej-Czuk oraz pracownikom SCK za pomoc w organizacji przedsięwzięcia. Zapraszamy państwa do udziału w kolejnych naszych działaniach. Razem dla Emilki!

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Ogłoszenia

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2020 Highlander's Group