Sobota, 4 grudnia
Imieniny: Barbary, Piotra, Jana
Czytających: 984
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Żarów: Kryszak na Dzień Kobiet

Czwartek, 13 lutego 2020, 15:27
Autor: red
Żarów: Kryszak na Dzień Kobiet
Fot. organizatorzy
Każdy występ Jerzego Kryszaka jest wydarzeniem nadzwyczajnym i niepowtarzalnym. Siła jego satyry bierze się z bezpośredniego spotkania z publicznością, którą angażuje w swoje skecze.

Jerzy Kryszak propaguje zręczny dowcip publicystyczny, pełen świeżego spojrzenia na wady i słabości bieżących wydarzeń. Prześmiewca, satyryk, obserwator celebrytów, polityków oraz ulicy. Śmieszy i wzrusza, bawi siebie i publiczność. Satyryk ze swoim najnowszym programem wystąpi 15 marca w Żarowie.

Jerzy Kryszak tnie ostrzem satyry, ale nie rani. Teksty pisze sobie sam - ale nic w tym dziwnego - Sienkiewicz też sobie pisał. Kryszak także umiejętnie wciela się w postać, którą naśladuje. Gestykuluje, zmienia głos, akcentuje: po prostu stwarza niepowtarzalne widowisko, na które publiczność reaguje śmiechem i brawami. Show Jerzego Kryszaka to występ zarówno dla młodych, jak i dla starszych. Jerzy Kryszak urodził się 24 kwietnia 1950r. w Kaliszu-Czaszkach. Dyplom zawodowego aktora otrzymał kończąc PWST w Krakowie w 1974 roku. Przez kolejne cztery lata był aktorem w "Teatrze Słowackiego" w Krakowie, a później w "Ateneum" w Warszawie. Lata dziewięćdziesiąte to dla Kryszaka przełom. Porzuca teatr i film, by zająć się twórczością kabaretową

Bilety w przedsprzedaży od poniedziałku 17 lutego do 8 marca w cenie 40 złotych do nabycia w kasie Gminnego Centrum Kultury i Sportu w Żarowie i na basenie. W przypadku dostępnych biletów, wejściówki od 9 marca do dnia koncertu, 15 marca będą dostępne w cenie 50 złotych. Ilość miejsc ograniczona.

Jerzy Kryszak SHOW, 15.03.2020r., godz. 18.00, Gminne Centrum Kultury i Sportu, hala sportowo-widowiskowa, ul. Piastowska 10a Żarów.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group