Poniedziałek, 6 grudnia
Imieniny: Mikołaja, Jaremy
Czytających: 948
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Grodziszcze: Kuźnia smaków i talentów w Grodziszczu

Piątek, 3 października 2014, 12:37
Aktualizacja: 13:41
Autor: red.
Grodziszcze: Kuźnia smaków i talentów w Grodziszczu
Fot. użyczone
Stowarzyszenie na Rzecz Rozwoju i Promocji Wsi Grodziszcze „Sztafeta Pokoleń” zaprasza organizacje pozarządowe z terenu gminy Świdnica do udziału w imprezie „Smak na Odnowę”, która została objęta honorowym patronatem wójta gminy Świdnica. Wydarzenie będzie miało miejsce 11 października o g. 18.00 na świetlicy w Grodziszczu.

Wydarzenie to ma na celu promocję organizacji działających lokalnie na terenie gminy Świdnica. Dodatkowym atutem spotkania będzie również promocja lokalnych dań i potraw przygotowanych przez uczestników spotkania. Tematem przewodnim pierwszej edycji jest hasło „W krainie bajek”. Niech każda z grup przybędzie i pochwali się czym ma, tym co robią, produkują – potem wszystko pokosztują – mówią członkowie Stowarzyszenia Sztafeta Pokoleń w Grodziszczu.

W związku z tym organizatorzy zwracają się z uprzejmą prośbą do wszystkich uczestników spotkania, aby zadbali o odpowiednie przebranie i rekwizyty charakterystyczne dla wybranej przez organizację bajkę.
Niech też każdy się ubierz, za postacie z bajek tych. Co pamięta z lat dziecięcych i przypomnieć sobie ich – dodaje Justyna Sara-Hryncyszyn, prezes stowarzyszenia.

Impreza „Smak na Odnowę” otrzymała dofinansowanie z Urzędu Marszałkowskiego Województwa Dolnośląskiego w ramach konkursu ofert pn. „Przedsięwzięcie promujące ideę odnowy wsi”.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group