Wtorek, 26 października
Imieniny: Damiana, Lucjana
Czytających: 935
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jaworzyna Śląska: „Lato na korcie”

Poniedziałek, 4 sierpnia 2014, 15:01
Aktualizacja: 18:03
Autor: red.
Po raz ósmy, podczas wakacji, Samorządowy Ośrodek Kultury i Biblioteka Publiczna w Jaworzynie Śląskiej zorganizował na boisku przy ulicy Ceglanej w Jaworzynie Śląskiej turnieje piłki nożnej dla dzieci w ramach inicjatywy "Lato na korcie".

W turnieju piłki nożnej udział wzięły trzy drużyny. Najlepszą okazała się drużyna "FC Kabanosy", która wygrała wszystkie mecze i zdobyła komplet punktów. Drugie miejsce zajęła ekipa "Ceglanos Gangos", a trzecie "Barbi niech się zgarbi". Rywalizacja, chociaż zacięta, to przebiegała w sportowej atmosferze. Widzowie mogli podziwiać piękne akcje, po których padały efektowne bramki. Każda z drużyn otrzymała pamiątkowe dyplomy, najlepsi zaś okazałe puchary. Zawody sędziowali jaworzyńscy radni Panowie Antoni Szewczyk i Ireneusz Besser. Najlepszym zawodnikiem turnieju wybrano Mateusza Dub, który bronił bramki "Kabanosów", a mimo to udało mu się nawet zdobyć gola w finałowym meczu, który decydował o zwycięstwie w całej rywalizacji.

Wyróżnienie w postaci specjalnej nagrody otrzymał Miłosz Rachelski, który pomimo młodego wieku wyróżniał się walecznością i umiejętnościami na boisku.

Po raz pierwszy turniej uatrakcyjnił mini-konkurs w żonglowaniu piłką. Tutaj bezkonkurencyjny okazał się Jan Zadziorski. Wyróżnieni zawodnicy otrzymali nagrody rzeczowe, ufundowane przez SOKiBP oraz Gminę Jaworzyna Śląska.

(UM Jaworzyna Śląska)

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group