Sobota, 9 grudnia
Imieniny: Joanny, Wiesława
Czytających: 726
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Żarów: Lato przy trzepaku

Niedziela, 21 sierpnia 2022, 7:15
Aktualizacja: 9:16
Autor: red
Żarów: Lato przy trzepaku
Fot. UM Żarów
Przez cały okres wakacji w naszej gminie trwają zajęcia w ramach akcji „Lato przy trzepaku”, organizowanej przez Gminne Centrum Kultury i Sportu w Żarowie.

Pracownicy GCKiS w Żarowie organizują bezpłatne zajęcia dla dzieci i młodzieży zarówno w mieście, jak i na terenach naszych wsi. Dzieci uczestniczą w warsztatach plastycznych, zajęciach sportowych, spacerują i jeżdżą na wycieczki. Wspólne gry i zabawy podwórkowe, zawody sportowe i dużo ruchu na świeżym powietrzu. To jest aktywne lato w gminie Żarów.

- Z roku na rok zauważamy, że popularność tych spotkań, zarówno w mieście, jak i na wsiach, jest coraz większa. Zapraszamy dzieci i młodzież do świata muzyki, fotografii, dawnych gier podwórkowych i planszowych. Pokazujemy, że wakacje w mieście nie muszą być nudne, a szczególnie te na podwórku przy trzepaku. Na pewno za rok będziemy się pojawiać w innych miejscowościach, w których jeszcze nas nie było – mówi Anna Suchodolska z Gminnego Centrum Kultury i Sportu w Żarowie.

„Lato przy trzepaku” to cykl wydarzeń, które organizuje Gminne Centrum Kultury i Sportu w Żarowie dla najmłodszych podczas tegorocznych wakacji. Tradycyjnie organizatorzy wakacyjnych zajęć zapewnili naszym najmłodszych mieszkańcom wiele atrakcji.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2023 Highlander's Group