Piątek, 3 grudnia
Imieniny: Franciszka, Ksawerego
Czytających: 966
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Świdnica: "Legendy Muzyki: Berlin. Lou Reed" w Cinema3D [KONKURS]

Sobota, 26 lipca 2014, 11:51
Aktualizacja: Czwartek, 31 lipca 2014, 12:01
Autor: red.
Świdnica: "Legendy Muzyki: Berlin. Lou Reed" w Cinema3D [KONKURS]
Fot. użyczone
"Legendy Muzyki" to wakacyjne wydarzenie dla wszystkich, którzy kochają muzykę i nocne życie w mieście. Bob Marley, Jim Morrison, Mick Jagger i Lou Reed – genialna muzyka i niezwykłe osobowości w cyklu czterech muzycznych dokumentów. Dla naszych Czytelników przygotowaliśmy jedną bezpłatną wejściówkę na "Berlin Lou Reed" (2 sierpnia). By ją zdobyć wystarczy wysłać mail na adres redakcja@swidniczka.com w tytule wiadomości wpisując Cinema3D, a w treści swoje imię i nazwisko. Zwycięzcę wyłoni losowanie. Na maile czekamy do 30 lipca do godz. 18.00.

"BERLIN. LOU REED" 1 SIERPNIA godz. 20:00
Lou Reed i jego fani czekali trzydzieści trzy lata na koncert zarejestrowany w tym filmie. W 1973 roku, po glamrockowym hicie Walk on the Wild Side muzyk nagrał Berlin, ambitny album, zupełnie odmienny od jego wcześniejszych dokonań. Płyta zawiera instrumentalne aranże i piosenki, które portretują tą samą grupę postaci i opowiada o ich zazdrości, gniewie i stracie.
Lou Reed po 30 latach wystawia swoje widowisko. Opowieść o ciemnych stronach miłości. O zazdrości. O wściekłości i o nienawiści. I w końcu o wielkiej stracie. Pięć kolejnych przedstawień, na które dostanie biletów graniczyło z cudem. Dzięki udziałowi
takich artystów, jak Fernando Saunders, Antony Hegarty, Steve Hunter, Rob Wassermann, Rupert Christie i Sharon Jones, siedmioosobowej orkiestry i chóru Brooklyn Youth Chorus, Lou Reed kreuje fascynujący i sugestywny świat i sprawia, że widownia staje się uczestnikiem wspaniałego spektaklu rozgrywającego się na ulicach podzielonego Berlina.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group