Wtorek, 26 października
Imieniny: Damiana, Lucjana
Czytających: 955
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Gmina Świdnica: Letni wypoczynek w Pustkowie

Piątek, 27 lipca 2018, 9:30
Aktualizacja: 11:31
Autor: red
Dzięki współpracy władz gminy Świdnica i Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej z Kuratorium Oświaty we Wrocławiu, 10 osobowa grupa dzieci i młodzieży z gminy Świdnica za darmo spędzi atrakcyjne wakacje nad polskim morzem.

Wzorem lat ubiegłych Kuratorium sfinansuje kolonie letnie w nadmorskiej miejscowości Pustkowo, w gm. Rewal, w Ośrodku Wczasowo-Kolonijnym „Magda”.

Uczestnikami letniego wypoczynku będą dzieci, które do dnia rozpoczęcia turnusu będą miały ukończone 7 lat, ale nie ukończyły jeszcze 16 roku życia. Pierwszeństwo w korzystaniu z letniego wypoczynku będą miały dzieci z rodzin spełniających stosowne kryterium dochodowe uprawniające do świadczeń z pomocy społecznej, lub kwalifikujące do zasiłku rodzinnego oraz dzieci z zaburzeniami somatycznymi. W drodze postępowania przetargowego przeprowadzonego przez Kuratorium Oświaty we Wrocławiu organizatorem kolonii będzie Biuro Podróży KON TIKI Łabaz i Grochantz. Tegoroczny pobyt zaplanowano w okresie od 2 do 15 sierpnia br.

Po obozie rekreacyjnym w Niesulicach z elementami żeglarstwa i jazdy konnej oraz półkoloniach Miasto Dzieci w Świdnicy, wakacje w nadmorskiej miejscowości Pustkowo są kolejną odsłoną letniego wypoczynku organizowanego przez Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group