Niedziela, 28 listopada
Imieniny: Grzegorza, Zdzisława, Stefana
Czytających: 972
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Gmina Marcinowice: Majówka w gminie Marcinowice

Piątek, 24 kwietnia 2015, 20:34
Aktualizacja: 20:35
Autor: red.
Gmina Marcinowice: Majówka w gminie Marcinowice
Fot. użyczone
Przed nami długi majowy weekend, a wraz z nim – okazja do wypoczynku i radosnego świętowania. Nie inaczej będzie w gminie Marcinowice, gdzie na 2 i 3 maja zaplanowano ciekawe wydarzenia.

Majówka na Orliku

Na rodzinną majówkę z akcentem charytatywnym zapraszamy 2 maja na boisko Orlik w Wirkach. Organizatorzy przygotowali atrakcje dla całych rodzin, m.in. loterię fantową (do wygrania tona węgla), licytację atrakcyjnych przedmiotów, konkurs strongman, zabawy dla dzieci pod okiem profesjonalnych animatorów, pokaz żonglerki piłką nożną, turniej Akademii Piłkarskiej Marcinowice, zamki dmuchane, swojskie jadło i biesiadna muzyka. Fundusze zebrane podczas imprezy zostaną przekazane na rehabilitację małego Szymona z Wirek. Start o godzinie 15.00 na terenie przy Orliku.

Strażackie Święto Konstytucji

Podwójne świętowanie zaplanowano 3 maja w Marcinowicach. Tego dnia na boisku sportowym odbędą się obchody Święta Konstytucji 3 Maja połączone ze Strażacką Majówką. Impreza rozpocznie się o godzinie 14.00 mszą świętą, a od godziny 15.00 na wszystkich gości czekają występy młodych artystów, pokaz tańca, zabawy z animatorami, konkursy rodzinne. Młodzi sportowcy będą mogli wziąć udział w otwartym treningu Akademii Piłkarskiej w Marcinowicach.
Szczegółowy program imprezy – na załączonym plakacie.

W imieniu organizatorów zapraszamy!

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group