Wtorek, 28 maja
Imieniny: Jaromira, Justyny
Czytających: 987
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Gmina Marcinowice: Marcinowice ostrożne

Poniedziałek, 4 maja 2020, 13:31
Autor: red
Gmina Marcinowice: Marcinowice ostrożne
Fot. UG Marcinowice
Wójt Gminy Marcinowice informuje, że otwarcie Publicznego Przedszkola w Marcinowicach oraz oddziałów przedszkolnych w Szkole Podstawowej w Marcinowicach i Strzelcach planuje się od dnia 18 maja br. Termin ten może ulec zmianie ze względu na panującą sytuację epidemiologiczną zarówno w kraju, jak i w gminie.

Otworzenie placówek dla dzieci to decyzja odpowiedzialna, szczególnie w czasie trwania epidemii i powinna być podejmowana po uwzględnieniu wytycznych Głównego Inspektora Sanitarnego i Ministra Zdrowia, dlatego też dzieci będą mogły wrócić do placówek po spełnieniu koniecznych warunków sanitarno-epidemiologicznych.

Wójt Gminy Marcinowice wspólnie z dyrektorami, podjął niezbędne działania, które pozwolą na zapewnienie bezpieczeństwa dzieciom przychodzącym do przedszkola i oddziałów przedszkolnych aby nie narażać zdrowia i życia zarówno przedszkolaków jak ich rodzin oraz pracowników.

Przypomina się, że w pierwszej kolejności z przedszkola i oddziałów przedszkolnych powinny korzystać dzieci, których rodzice nie mają możliwości pogodzenia pracy z opieką w domu oraz dzieci pracowników systemu ochrony zdrowia, służb mundurowych, pracowników handlu i przedsiębiorstw produkcyjnych, realizujący zadania związane z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19.

O szczegółach rozwiązań Rodzice będą informowani przez dyrektorów placówek.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2024 Highlander's Group