Środa, 19 stycznia
Imieniny: Henryka, Mariusza, Marty
Czytających: 494
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Marcinowice: Marcinowice: Radni zdecydowali

Środa, 4 maja 2016, 10:40
Autor: opr.red.
Marcinowice: Marcinowice: Radni zdecydowali
Fot. www.marcinowice.pl
Na XVIII Sesji Rady Gminy Marcinowice, która odbyła się 27 kwietnia 2016 r. w sali narad Urzędu Gminy Marcinowice radni ponownie decydowali czy uchwała w sprawie dofinansowania zakupu samochodu dla Posterunku Policji w Marcinowicach zostanie podjęta.

Tym razem wniosek o wprowadzenie uchwały na sesji wpłynął od Komisji Rolnictwa i Ochrony Środowiska. Decyzją radnych uchwała w sprawie dofinansowania zakupu samochodu dla Posterunku Policji w Marcinowicach została podjęta.

Rada Gminy Marcinowice podjęła również uchwały w sprawie nadania tytułu „Zasłużony dla Gminy Marcinowice” dla Pani Janiny Grabowej oraz Pani Heleny Błońskiej. Głównym kryterium przy wnioskowaniu o tytuł „Zasłużony dla Gminy Marcinowice” był ponad 25-letni staż pełnienia funkcji sołtysa. Pani Janina Grabowa jest sołtysem Stefanowic nieprzerwanie od 1990 r., czyli już 26 lat. Natomiast Pani Helena Błońska to była już sołtys Gruszowa, która pełniła tę funkcję przez 25 lat. Niemniej istotny jest wkład pracy na rzecz społeczności obu tych wspaniałych Pań,- mówi wójt gminy Marcinowice Władysław Gołębiowski.

Na sesji uchwalone zostały także kolejne plany rozwoju miejscowości dla Strzelec oraz Marcinowic, jako dokumenty niezbędne przy pozyskiwaniu funduszy zewnętrznych na rozwój wsi.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Ogłoszenia

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group