Czwartek, 21 października
Imieniny: Urszuli, Jakuba
Czytających: 894
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Świdnica: Marihuana i tabletki ekstazy

Środa, 28 lutego 2018, 7:45
Aktualizacja: 12:47
Autor: red
Świdnica: Marihuana i tabletki ekstazy
Fot. KPP Świdnica
Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Świdnicy zajmujący się zwalczaniem przestępczości narkotykowej zatrzymali 30–letniego mężczyznę, u którego w mieszkaniu ujawnili i zabezpieczyli środki odurzające i substancje psychotropowe.

Funkcjonariusze Wydziału Kryminalnego Komendy Powiatowej Policji w Świdnicy zajmujący się zwalczaniem przestępczości narkotykowej w wyniku prowadzonych działań operacyjnych ustalili i zatrzymali 30-letniego mężczyznę, mieszkańca Świdnicy, podejrzanego o posiadanie środków odurzających i substancji psychotropowych.

W trakcie przeszukania mieszkania należącego do mężczyzny funkcjonariusze ujawnili w dwóch szafach dwie reklamówki z zawartością suszu roślinnego oraz tabletek koloru zielonego z wytłoczonymi różnymi wzorkami. Po przebadaniu na testerze narkotykowym okazało się iż, zabezpieczony susz roślinny to marihuana, a zabezpieczone tabletki to tabletki ekstazy.

Funkcjonariusze zabezpieczyli blisko 1650 tabletek ekstazy oraz 2540 porcji marihuany.

Mężczyzna został zatrzymany i usłyszał już w sprawie zarzuty, a decyzją sądu został tymczasowo aresztowany na 3 miesiące.

Przypomnijmy, że w świetle ustawy o przeciwdziałaniu narkomanii, za posiadanie narkotyków grozi do 3 lat pozbawienia wolności, a gdy przedmiotem przestępstwa jest ich znaczna ilość nawet do 10 lat pozbawienia wolności. Natomiast handel tego typu substancjami zagrożony jest karą nawet do 12 lat.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
1
100%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group