Czwartek, 18 sierpnia
Imieniny: Heleny, Karoliny
Czytających: 884
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Świdnica: Markiewicz czy Murdzek?

Piątek, 26 listopada 2010, 19:52
Aktualizacja: 20:01
Autor: KO
Świdnica: Markiewicz czy Murdzek?
Ania
Fot. Wiktor Bąkiewicz
Przed nami druga tura wyborów prezydenckich w Świdnicy. Już w pierwszą niedzielę grudnia wszystko się rozstrzygnie.

Startują Adam Markiewicz (Sojusz Lewicy Samorządowej) i Wojciech Murdzek (Wspólnota Samorządowa). Świdniczan zapytaliśmy krótko: Markiewicz czy Murdzek?

Włodzimierz: - Ani jednemu, ani drugiemu nie wierzę. Szczególnie Murdzkowi, te ciągłe podwyżki opłat... Nie byłem głosować w pierwszej turze i nie pójdę głosować w drugiej.

Justyna: - Murdzek. Bo jest fajniejszy. Według nas, to znaczy mnie i męża, więcej robił dla miasta. Pójdziemy na drugą turę wyborów.

Magdalena: - Oczywiście, że Murdzek. Na tysiąc procent. Dobrze się spisywał, bez zastrzeżeń. Mam siedemnaście lat, więc jeszcze nie będę głosować.

Kasia: - Murdzek. Ładnie się sprawował przez ostatnią kadencję. Jest bardziej reprezentatywny. Też mam siedemnaście lat i na razie nie mogę głosować.

Daniela: - Markiewicz. On już się raz sprawdził. Murdzek też się sprawdzał, ale nie każdemu to pasuje. Mnie odpowiada Markiewicz.

Krystyna: - Markiewicz! On jest za działkowcami, za starszymi ludźmi. Murdzek nam pozabierał działki i jest tylko za kościołem. My też jesteśmy wierzące, ale ile można? Idziemy na drugą turą całymi rodzinami.

Joanna: - Czy mogę uniknąć odpowiedzi na to pytanie? Jestem radną miejską i nie chcę sugerować wyboru. Mam swojego kandydata i na niego zagłosuję.

Ania: - Jestem za Markiewiczem. Przerażają mnie inwestycje pana Murdzka: park świateł w Parku Centralnym, wieża ratuszowa za wiele milionów, plac przed katedrą. A basenu brakuje, jak brakowało.

Na pytanie: Adam Markiewicz czy Wojciech Murdzek każdy może odpowiedzieć w naszej ankiecie – przy Temacie Tygodnia: Starcie prezydentów (głosuj!).

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (9) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group