Czwartek, 2 grudnia
Imieniny: Piotra, Pauliny
Czytających: 940
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Olszyna: „Mechanik” w czołówce biegów przełajowych

Poniedziałek, 18 października 2010, 16:28
Aktualizacja: 16:29
Autor: MDvR
Olszyna: „Mechanik” w czołówce biegów przełajowych
Zdjęcie z II Świdnickiej Piętnastki
Fot. Wiktor Bąkiewicz
Z bardzo dobrej strony zaprezentowali się uczniowie Zespołu Szkół Mechanicznych w Świdnicy na rozgrywanym w ubiegłym tygodniu w Olszynie finale dolnośląskich Sztafetowych Biegów Przełajowych.

Podopieczni Piotra Goduli w składzie: Piotr Pałkiewicz, Tomasz Janikowski, Mateusz Kuriata, Remigiusz Hrycak, Dawid Rzeczkowski, Robert Adamowicz, Martin Wąsik, Przemysław Filipczak, Mateusz Darowski, Przemysław Osienieńko oraz rezerwowy Marcin Olszówka zajęli bardzo wysokie szóste miejsce, wśród dziewiętnastu najlepszych ekip z całego Dolnego Śląska. Na podium znaleźli się kolejno: zawodnicy z Wrocławia, Wałbrzycha oraz Szklarskiej Poręby.

Gorzej poszło naszym paniom, reprezentantki III LO w Świdnicy wśród szesnastu sztafet wywalczyły dziesiątą lokatę. W kategorii kobiet również górą był Wrocław, a następnie zawodniczki z Lubania i Złotoryi.

W trakcie zawodów odbyła się inauguracja sportowego roku szkolnego 2010/2011 w województwie dolnośląskim z udziałem młodzieży uczestniczącej w imprezie oraz reprezentantów 10 najlepszych szkół we współzawodnictwie sportowym w ubiegłym roku szkolnym. Podczas inauguracji przeprowadzonej z ceremoniałem olimpijskim szkoły te otrzymały pamiątkowe plakiety i nagrody w postaci sprzętu sportowego.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Komentarze (4) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group