Wtorek, 7 grudnia
Imieniny: Ambrożego, Marcina
Czytających: 924
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Świebodzice: Mężczyzna się odnalazł, pomógł System Informacji Miejskiej

Wtorek, 10 czerwca 2014, 10:39
Aktualizacja: 12:02
Autor: red.
Świebodzice: Mężczyzna się odnalazł, pomógł System Informacji Miejskiej
Fot. UM Świebodzice
Burmistrz Świebodzic oraz Komendant Komisariatu Policji w Świebodzicach dziękują wszystkim mieszkańcom, którzy zareagowali na komunikat rozesłany za pomocą Systemu Informacji Miejskiej SMS i wzięli udział w poszukiwaniach zaginionego w niedzielę, 8 czerwca, mężczyzny, który na co dzień, ze względu na stan zdrowia, wymaga opieki osób trzecich.

Dzięki sprawnie przeprowadzonej akcji poszukiwawczej mężczyznę udało się szybko odnaleźć, a całe zdarzenie miało szczęśliwy finał. Ale zbliżają się wakacje, szczególny okres w roku, podczas którego liczba zaginięć - zwłaszcza wśród dzieci - wzrasta. Latem najmłodsi chętnie korzystają z wolnego czasu, którego mają często w nadmiarze, czego efektem są oddalenia z miejsca zamieszkania czy placu zabaw, a w konsekwencji zaginięcia.

W sytuacji zaginięcia niezbędne jest jak najszybsze powiadomienie o zdarzeniu Policji i podjęcie akcji poszukiwawczej oraz poinformowanie najszerszego grona osób, które mogą przekazać informację na temat osoby zaginionej. Mając na uwadze bezpieczeństwo Mieszkańców, zachęcamy Państwa do rejestracji w bezpłatnym Systemie Informacji Miejskiej SMS. Tylko szybko i skutecznie rozesłana wiadomość pozwoli w przyszłości zapobiec wielu sytuacjom, w których ważyć się będzie ludzkie zdrowie lub życie.

(Tomasz Merchut)

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group