Czwartek, 11 sierpnia
Imieniny: Lecha, Zuzanny
Czytających: 906
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Świdnica: Miał w mieszkaniu amfetaminę, marihuanę oraz niezidentyfikowane jeszcze tabletki i substancje

Niedziela, 27 listopada 2016, 11:45
Autor: red
Świdnica: Miał w mieszkaniu amfetaminę, marihuanę oraz niezidentyfikowane jeszcze tabletki i substancje
Fot. KPP Świdnica
Prawie 100 gramów amfetaminy, niewielkie ilości marihuany oraz niezidentyfikowane jeszcze tabletki i substancje ujawnili funkcjonariusze z Wydziału Kryminalnego świdnickiej komendy w mieszkaniu 28–letniego mężczyzny.

Prowadząc działania ukierunkowane na zwalczanie przestępczości narkotykowej, policjanci z Wydziału Kryminalnego Komendy Powiatowej Policji w Świdnicy, weryfikowali informację operacyjną o posiadaniu znacznych ilości niedozwolonych substancji przez mieszkańca jednej z wsi na terenie naszego powiatu.

Informacja okazał się trafna. W mieszkaniu 28-latka funkcjonariusze ujawnili ukryte w różnych miejscach narkotyki w postaci prawie 100 gramów amfetaminy oraz niewielkich ilości marihuany. Zabezpieczono także kilkadziesiąt sztuk niezidentyfikowanych jeszcze tabletek, jak i prawie 20 gramów wymagającej przeprowadzenia dodatkowych testów substancji. Mężczyzna posiadał ponadto elektroniczną wagę oraz woreczki strunowe służące do porcjowania narkotyków.

Zatrzymany trafił do policyjnego aresztu, a następnie usłyszał zarzuty. Prokurator zastosował wobec podejrzanego dozór, poręczenie majątkowe oraz zakaz opuszczania kraju.

Przypomnijmy, że w świetle ustawy o przeciwdziałaniu narkomanii, za nielegalne posiadanie znacznych ilości środków odurzających lub substancji psychotropowych grozi kara do 10 lat pozbawienia wolności.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Ogłoszenia

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group