Czwartek, 23 marca
Imieniny: Feliksa, Pelagii
Czytających: 754
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Żarów: Miasteczko Mikołaja

Wtorek, 23 listopada 2021, 17:49
Autor: red
Żarów: Miasteczko Mikołaja
Fot. organizatorzy
Rozświetlone lampionami, pachnące cynamonowymi pierniczkami i świerkiem Miasteczko świętego Mikołaja zaprasza wszystkich na wspaniałą zimową przygodę.

Świąteczne melodie, dzwoneczki mikołajowego pomocnika i głośny śmiech wszystkich dzieci, rozniesie się po Żarowie już w niedzielę, 12 grudnia od godziny 15.00.

Targowisko miejskie wypełnią radosne elfy, które zaproszą najmłodszych do specjalnej elfiej szkoły, w której nie zabraknie twórczych zajęć, warsztatów oraz gier i zabaw.

Główny bohater tego wydarzenia, święty Mikołaj wraz ze swoim pomocnikiem skrzatem, będzie czekał na swoich małych gości w specjalnym bajkowym domku, skąd będzie nadzorował prace wszystkich elfów. Dla wszystkich, którzy jeszcze nie wysłali listu do Mikołaja na miejscu pojawi się mikołajkowa poczta ze specjalnie przygotowaną na tą okazję kartką świąteczną.

Nieodzownym elementem tego wydarzenia jest jarmark bożonarodzeniowy, na którym nie zabraknie oryginalnych świątecznych ozdób, rękodzieła czy smakołyków kojarzonych ze świętami.

O wasze pełne brzuchy zadbają liczne stoiska z łakociami i gorącą czekoladą. Do Miasteczka świętego Mikołaja zaprasza burmistrz Leszek Michalak oraz Gminne Centrum Kultury i Sportu w Żarowie. To nie koniec atrakcji, jakie w tym dniu przygotowaliśmy dla Was. Śledźcie profil Gminnego Centrum Kultury i Sportu w Żarowie i FB Gmina Żarów.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2023 Highlander's Group