Czwartek, 21 października
Imieniny: Urszuli, Jakuba
Czytających: 946
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Trutnov: Międzynarodowa Wystawa Gospodarcza pn. Targi Karkonoskie w Trutnowie

Niedziela, 11 maja 2014, 9:18
Aktualizacja: 9:19
Autor: red.
Trutnov: Międzynarodowa Wystawa Gospodarcza pn. Targi Karkonoskie w Trutnowie
Fot. UM Świdnica
Zakończona w ubiegłą sobotę Międzynarodowa Wystawa Gospodarcza pn. TARGI KARKONOSKIE w Trutnowie, zarówno w opinii wystawców jak i gości uznana została za bardzo udane przedsięwzięcie. Dogodne i bliskie granicy położenie Trutnowa, zorganizowanie targów w nowoczesnym obiekcie UFFO o powierzchni wystawienniczej ponad 500 m2 sprawiło, że stały się one miejscem spotkania i kontaktów licznych firm z Czech i Polski.

W tym roku Targi Karkonoskie zgromadziły 64 wystawców, którzy zaprezentowali bardzo szeroką gamę produktów. Tegoroczna wiosenna edycja targów dotyczyła tematu „Dom i Ogród”. Była ona swego rodzaju świętem branży budowlanej i ogrodniczej oraz działów bezpośrednio z nimi powiązanych. W czeskiej wystawie wzięło udział 10 firm z naszego miasta i regionu. Pobyt polskich wystawców w Trutnowie finansowany był z projektu pn. ”Miasta Trutnov i Świdnica wspierają przedsiębiorczość” realizowanego przez Departament Rozwoju Gospodarczego Urzędu Miejskiego w Świdnicy. Firmy, które skorzystały z możliwości promocji własnych towarów i usług, zaprezentowały na targach m.in. okna, drzwi, bramy, ogrodzenia, pokrycia dachowe, drewniane altanki , huśtawki, narzędzia ogrodnicze i dekoracje z kwiatów. W Trutnowie Świdnicę reprezentowali: FHU Expert , ADA Gruoup, QUAN, GALESS sp. z o.o, ESLAB, FHU Natalia Grzyb, Studio Florystyczne „Stokrotka”, FEIMP Aurelia Kubinka , ALTGARTEN oraz GAMBIT Sp. z o.o.

Sporym zainteresowaniem zwiedzających cieszyły się produkty proponowane przez polskich wystawców, które z uwagi na ich dobrą jakość i cenę okazały się bardzo atrakcyjne dla naszych czeskich sąsiadów. Wysoka frekwencja zwiedzających sprawiła, że targi przyniosły wszystkim wystawcom wymierne korzyści i zadowolenie z udziału w tak dobrze przygotowanej imprezie. Wystawę w Trutnowie odwiedziło ponad 2500 osób.

Duże zainteresowanie targami to wynik nie tylko marki prężnie rozwijającej się imprezy, ale także szeroko zakrojonej kampanii promocyjnej. Swoje zadanie spełniły także imprezy towarzyszące targom. W dwudniowym programie imprez dla zwiedzających oprócz licznych występów, prezentacji artystycznych organizatorzy przygotowali szereg konkursów z atrakcyjnymi nagrodami tj. prawdziwy diament czy beczka piwa Karkonosza.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group