Wtorek, 25 stycznia
Imieniny: Miłosza, Pawła
Czytających: 566
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Świdnica: Międzyszkolny konkurs plastyczny „Las i jego mieszkańcy"

Środa, 4 grudnia 2013, 12:51
Aktualizacja: 12:53
Autor: red.
Świdnica: Międzyszkolny konkurs plastyczny „Las i jego mieszkańcy"
Fot. użyczone
W Szkole Podstawowej nr 315 w Świdnicy odbyło się rozstrzygnięcie Międzyszkolnego Konkursu Plastycznego „Las i jego mieszkańcy”. Konkurs przeznaczony był dla dzieci z oddziałów przedszkolnych oraz uczniów klas I – III.

Technika i format prac były dowolne. Przeprowadzony konkurs rozwijał zainteresowania przyrodnicze i plastyczne uczniów, motywował do podejmowania działań na rzecz ochrony środowiska, zachęcał do pogłębiania wiedzy i rywalizacji. Na konkurs wpłynęło 157 prac. Komisja wyłoniła zwycięzców konkursu. Obrady jury były trudne, gdyż poziom artystyczny konkursu był wysoki i bardzo wyrównany, a prace cechowała różnorodność zastosowanych technik plastycznych i ciekawych pomysłów. Nagrody przyznano w dwóch kategoriach za formy przestrzenne i płaskie.

Oto laureaci konkursu:

I miejsce: Aleksandra Mulczyńska (Szkoła Podstawowa nr 315) oraz Grzegorz Wojciechowski (Szkoła Podstawowa nr 6)

II miejsce: Joanna Kudyba (Niepubliczna Katolicka Szkoła Podstawowa Diecezji Świdnickiej) oraz Szymon Śliwak (Szkoła Podstawowa nr 6),

III miejsce: Nikol Kucharzyk (Szkoła Podstawowa nr 105) oraz Anna Kryger (Szkoła Podstawowa nr 4).

Wyróżnienia w konkursie otrzymali:
Victoria Łokotko (Szkoła Podstawowa nr 8), Kamila Iwan (Szkoła Podstawowa nr 1 z Oddziałami Integracyjnymi), Nataszka Gromek (Społeczne Przedszkole „Akademia Przedszkolaka”), Sara Zawisza (Szkoła Podstawowa nr 315), Kacper Okruta (Szkoła Podstawowa nr 315).

Zwycięzcy konkursu otrzymali upominki rzeczowe i pamiątkowe dyplomy. Całą uroczystość uświetnił program artystyczny o tematyce ekologicznej wykonany przez uczniów klas I – III. Przygotowaniem konkursu i jego przeprowadzeniem zajmowały się panie: Violetta Gnysińska, Jadwiga Wołoszyn i Renata Dobrowolska.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Ogłoszenia

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group