Poniedziałek, 15 lipca
Imieniny: Henryka, Włodzimierza
Czytających: 727
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Świdnica: Mikołaj w ŚKPR

Środa, 21 grudnia 2011, 13:08
Aktualizacja: 13:12
Autor: ŚKPR
Świdnica: Mikołaj w ŚKPR
Fot. użyczone
W niedzielę 18 grudnia przybył do zawodników i trenerów Świdnickiego Klubu Piłki Ręcznej „Świdnica” szanowny Święty Mikołaj w asyście klubowego Wilka. Jego wizyta poprzedzona została zorganizowanym turniejem gier i zabaw w hali na osiedlu Zawiszów. Wśród około 160 uczestników zorganizowano sześć grup rywalizujących ze sobą, w których uczestniczyli najmłodsi jak i najstarsi zawodnicy ŚKPR–u Świdnica.

Każda grupa miała również przedstawiciela rodziców. Wśród atrakcji turnieju wymienić należy: przeciąganie liny, taniec integracyjny, wyścigi rzędów czy mecz pomiędzy grupą naborową, a grupą chłopców. Rada Rodziców, która była główną siłą organizacyjną przedsięwzięcia, przygotowała drobny poczęstunek dla rodziców i dzieci. W czasie turnieju podsumowano akcję „Podziel się słodyczem”, która polegała na zbiórce słodyczy dla dzieci z Domów Dziecka. Na terenie miasta Świdnicy mieszczą się dwie tak zwane "CHATY" czyli Całodobowe Placówki Opiekuńczo-Wychowawcze oraz jedna placówka w Żarowie. Są to placówki wybrane przez Radę Rodziców do wsparcia w tegorocznej akcji. Na zakończenie udanego wydarzenia Mikołaj wręczył prezenty dla każdego zawodnika i trenera ŚKPR Świdnica. Udana zabawa spowodowała inicjatywę rodziców i rozegrano dodatkowo mecz między rodzicami, a drużyną młodzików. Pozostali głośno dopingowali.

Tego typu imprezy integracyjne są już stałym elementem pracy ŚKPR Świdnica. Stwarzają możliwość integracji rodziców z działalnością klubu. Składamy serdeczne podziękowania dla rodziców, dziadków oraz wolontariuszy i trenerów.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2024 Highlander's Group