Piątek, 28 stycznia
Imieniny: Radomira, Tomasza
Czytających: 518
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Gmina Dobromierz: Mikołajki w gminie Dobromierz za nami

Poniedziałek, 10 grudnia 2018, 11:32
Autor: red
Gmina Dobromierz: Mikołajki w gminie Dobromierz za nami
Fot. UG Dobromierz
Święty Mikołaj jak zwykle nie zawiódł i również w tym roku zawitał do naszej gminy na Turniej Gier i Zabaw, zorganizowany w dobromierskiej hali sportowej przez Gminę Dobromierz, Gminny Ośrodek Kultury, Sportu i Rekreacji oraz Gminną Komisję Rozwiązywania Problemów Alkoholowych.

Podczas imprezy odbyły się mikołajkowe zabawy i konkursy, które dostarczyły najwięcej radości i frajdy najmłodszym. Dzieci z przedszkoli i szkół podstawowych z Dobromierza, Roztoki i Gniewkowa brały udział w licznych konkurencjach, gdzie popisywały się swoimi umiejętnościami sportowymi i sprawnością fizyczną. Po zaciętej rywalizacji i podliczeniu punktów, najlepszą drużyną XII Mikołajkowego Turnieju Gier i Zabaw okazała się Szkoła Podstawowa z Dobromierza na drugim miejscu uplasowała się Szkoła Podstawowa z Roztoki, a na trzecim Szkoła Podstawowa z Gniewkowa. Zawodnicy otrzymali pamiątkowe medale, zaś zwycięzcy puchar.

Wszystkie dzieci mogły korzystać z poczęstunku i z zaproponowanych atrakcji takich jak: kącik plastyczny, kącik kreatywny ze zdobieniem pierników i ozdób choinkowych, które następnie zostały zawieszone na wspólnej choince. Tradycyjnie nie obyło się również bez dmuchanych zamków, w których dzieci mogły szaleć do woli.

W imprezie, poza licznie zgromadzonymi dziećmi, uczestniczyli: wójt Jerzy Ulbin, radni i mieszkańcy gminy.

Mikołaj nie zapomniał również o starszych uczniach z klas VII-VIII szkół podstawowych i III klasy gimnazjum. Wszyscy uczestniczyć będą w mikołajkowym wyjeździe do kina, do którego bilety wstępu sfinansowano z budżetu Gminy Dobromierz.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Ogłoszenia

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group