Wtorek, 30 listopada
Imieniny: Andrzeja, Justyny
Czytających: 1029
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Żarów: Mikołajkowy zawrót głowy

Wtorek, 3 grudnia 2013, 10:33
Aktualizacja: 10:34
Autor: red.
Żarów: Mikołajkowy zawrót głowy
Fot. użyczone
Gdzie można spotkać Świętego Mikołaja? To oczywiste, że w Żarowie! I to już niebawem, bo 8 grudnia od godz. 15:00 plac Wolności zamieni się w Miasteczko Świętego Mikołaja. Tak samo jak w poprzednich latach nie zabraknie konkursów i zabaw dla dzieci oraz występów artystycznych.

Na kiermaszu bożonarodzeniowym będzie można podziwiać ozdoby świąteczne i skosztować okolicznościowych wypieków. Każde dziecko wie, że Święty Mikołaj bez pomocnych elfów nie poradziłby sobie z natłokiem pracy. Dlatego w jego Miasteczku zostanie zorganizowana również Szkoła Elfów. Tu milusińscy będą mogli podszkolić się w sztuce robienia ozdób choinkowych: aniołków i łańcuchów. Niezależnie od warunków atmosferycznych odbędzie się też mikołajkowy kulig. Dodatkowo mieszkańcy gminy Żarów będą mieli okazję do podziwiania imponującego pokazu Tańca z Ogniem. Po tylu emocjach i wrażeniach będzie można posilić się kiełbaską z grilla.

A to tylko niektóre z atrakcji, jakie przygotowaliśmy na tę okazję – cieszy się Krystian Chęciek, burmistrz żarowskiej Młodzieżowej Rady Miejskiej i pomysłodawca przedświątecznej akcji – Jest to najbardziej mikołajkowa impreza w powiecie świdnickim. Serdecznie zapraszamy do udziału całe rodziny, a w szczególności najmłodszych mieszkańców naszej gminy. Dobra zabawa gwarantowana!.

Organizatorami Miasteczka są: Młodzieżowa Rada Miejska, Żarowska Wspólnota Samorządowa, Ośrodek Pomocy Społecznej i Gminne Centrum Kultury i Sportu w Żarowie.

(Magdalena Pawlik)

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group