Niedziela, 5 grudnia
Imieniny: Krystyny, Sabiny
Czytających: 909
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Żarów: Mistrz wśród najmłodszych

Niedziela, 13 października 2013, 8:13
Autor: red.
Żarów: Mistrz wśród najmłodszych
Fot. UM Żarów
Co zrobić, żeby zostać sławnym sportowcem? Czy łatwo zdobywa się medale? I wreszcie jak wygląda dieta najsłynniejszego sportowca z Żarowa? Przedszkolaki z żarowskiego Bajkowego Przedszkola nie oszczędziły mistrza świata w rzucie młotem i na każde pytanie Paweł Fajdek musiał udzielać skrupulatnie odpowiedzi. Wizyta byłego zawodnika żarowskiego klubu sportowego ULKS Zielony Dąb w czwartek, 10 września sprawiła najmłodszym wiele radości.

- Nasze przedszkolaki długo przygotowywały się na spotkanie z Pawłem Fajdkiem. Dla dzieci była to niesamowita frajda, a dla sportowego mistrza z pewnością wspomnień czar. W końcu Pawel to absolwent przedszkola w Żarowie i dziś z wielkim sentymentem wspominał czas spędzony w naszej placówce - mówi Elżbieta Wierzyk, dyrektor Bajkowego Przedszkola w Żarowie.

Młodziutki mistrz świata nawiązał bardzo dobry kontakt z wszystkimi maluchami. To właśnie jemu przypadło zadanie wytłumaczenia przedszkolakom zasad gry "fair play" - Sport to przede wszystkim czysta i zdrowa rywalizacja, a na sukcesy trzeba bardzo dużo pracować. Myślę, że macie wielką szansę, aby w przyszłości sięgać po największe zaszczyty sportowe. Przed Wami teraz jednak czas przyjemności, zabaw, ale również i nauki. Swoje pierwsze kroki sportowe stawiałem dopiero w wieku gimnazjalnym, wcześniej nie było takiej potrzeby. Bawcie się, trenujcie, prowadźcie zdrowy tryb życia i pamiętajcie o spożywaniu warzyw i owoców. Być może wśród Was jest już dziś mój następca? - cieszył się żarowianin Paweł Fajdek.

(Magdalena Pawlik)

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group