Środa, 20 października
Imieniny: Ireny, Kleopatry
Czytających: 926
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Świebodzice: Młodzi kolarze opanowali Świebodzice

Sobota, 8 września 2018, 15:31
Aktualizacja: Poniedziałek, 10 września 2018, 15:33
Autor: red
Świebodzice: Młodzi kolarze opanowali Świebodzice
Fot. UM Świebodzice
Fantastyczna, rowerowa impreza odbyła się w sobotę w Świebodzicach. II Wyścig MTB Aglomeracji Wałbrzyskiej zgromadził na starcie bardzo wielu zawodników, w wieku od 2 do 14 lat. Dla maluchów to była świetna zabawa, dla młodych sportowców – ważny sprawdzian.

Pogoda i frekwencja dopisały, stadion miejski przy ul. Rekreacyjnej 1 od rana zamienił się w górskie trasy rowerowe. Wszyscy uczestnicy dostali medale i dyplomy oraz upominki, a zwycięzcy w swoich kategoriach – nagrody rzeczowe, ufundowane przez sponsorów.

W dekoracji zawodników wziął udział Burmistrz Miasta Bogdan Kożuchowicz, Zastępca Burmistrza Krystian Wołoszyn, Przewodniczący Rady Miejskiej Łukasz Kwadrans oraz Wiceprzewodniczący Jan Klepiec.

- Kolarstwo to piękny sport, jestem jego wielkim sympatykiem. Ogromnie się cieszę, że mamy w naszym mieście kolejną imprezę, zachęcającą dzieci i młodzież do aktywności – podkreśla Bogdan Kożuchowicz.

Samorząd wsparł finansowo organizację wydarzenia. Gratulujemy organizatorom: Stowarzyszeniu Rowerowe Świebodzice i Publicznej Szkole Podstawowej nr 3 w Świebodzicach, zawodnikom, trenerom i rodzicom.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group