Sobota, 23 października
Imieniny: Marleny, Seweryna
Czytających: 849
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Żarów: Młodzi obradowali

Piątek, 27 grudnia 2013, 11:18
Aktualizacja: 11:19
Autor: red.
Żarów: Młodzi obradowali
Fot. UM Żarów
Młodzieżowa Rada Miejska w Żarowie spotkała się w pełnym składzie na obradach pierwszej sesji po wyborach uzupełniających. Była to sesja wyjątkowa, na której nowi radni złożyli uroczyste ślubowanie. Wybrano także kolejnego młodzieżowego burmistrza. Od 23 grudnia funkcję tę będzie pełnił Jakub Błaszczyk. Zastępcą burmistrza została Aleksandra Ogryzek. Stanowisko Przewodniczącego żarowskiej Młodzieżowej Rady Miejskiej piastuje nadal Mateusz Michalak.

Na spotkaniu ustalono również skład i przewodniczących Stałych Komisji. Głównym tematem obrad była organizacja XXII Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Żarowie. Przygotowanie takiej akcji charytatywnej wymaga dużego zaangażowania ze strony młodych osób i nie lada umiejętności logistycznych. Kiedy już wszystkie zadania zostały rozdzielone, poruszono jeszcze kwestię strony internetowej MRM-u oraz przygotowania wykładów prowadzonych przez wolontariuszki z Filipin, a także przeprowadzenia proekologicznej akcji informacyjnej.

Na sesji obecna była również opiekunka żarowskiej Młodzieżowej Rady Miejskiej Iwona Nieradka, a obrady rozpoczął burmistrz Leszek Michalak, który życzył młodzieży satysfakcji z działalności w MRM-ie i niegasnącego zapału do społecznego zaangażowania.

(UM Żarów)

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Ogłoszenia

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group