Środa, 1 grudnia
Imieniny: Edmunda, Natalii
Czytających: 982
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Świdnica: Mobilny Punkt Informacyjny o unijnych dotacjach w Świdnicy

Poniedziałek, 17 marca 2014, 13:28
Aktualizacja: 13:29
Autor: red.
Świdnica: Mobilny Punkt Informacyjny o unijnych dotacjach w Świdnicy
Fot. UM Świdnica
W poniedziałek, 24 marca w siedzibie Urzędu Skarbowego w Świdnicy przy ul. Marii Skłodowskiej–Curie będzie można dowiedzieć się o możliwościach pozyskania dotacji z Unii Europejskiej. W godz. 10:00–13:00, dyżur w ramach Mobilnego Punktu Informacyjnego będzie pełnić Rafał Kocemba konsultant Głównego Punktu Informacyjnego Funduszy Europejskich, działającego przy Urzędzie Marszałkowskim Województwa Dolnośląskiego.

W trakcie dyżuru, osoby zainteresowane będą mogły zapytać o aktualne możliwości pozyskania dofinansowania ze środków Unii Europejskiej, dowiedzieć się, jakie są zasady ubiegania się o wsparcie oraz do jakich instytucji należy zgłaszać się w przypadku ubiegania się o dotację.

Przedstawiciel GPIFE odpowie na wszystkie pytania podczas indywidualnych konsultacji z każdym zainteresowanym. Nie ma konieczności wcześniejszego zgłoszenia udziału. Zapraszamy w szczególności osoby planujące rozpoczęcie własnej działalności gospodarczej oraz poszukujące wsparcia na rozwój mikro, małych i średnich przedsiębiorstw.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group