Czwartek, 9 grudnia
Imieniny: Joanny, Wiesława
Czytających: 572
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Świdnica: Mobilny Punkt Informacyjny w Świdnicy

Poniedziałek, 7 marca 2016, 7:17
Aktualizacja: 15:11
Autor: opr.red.
Świdnica: Mobilny Punkt Informacyjny w Świdnicy
Fot. użyczone
Zapraszamy mieszkańców Świdnicy i okolic do skorzystania z bezpłatnych konsultacji w zakresie wsparcia z funduszy europejskich. W ramach Mobilnego Punktu Informacyjnego, dyżur pełnić będzie specjalista Lokalnego Punktu Informacyjnego Funduszy Europejskich
w Wałbrzychu.

W trakcie dyżuru każdy zainteresowany będzie mógł dowiedzieć się, czy planowane przedsięwzięcie kwalifikuje się do dofinansowania z funduszy europejskich. Pracownicy PIFE przedstawią zasady pozyskania preferencyjnych pożyczek, finansowanych ze środków europejskich, aktualnie dostępnych na rozpoczęcie lub rozwój działalności gospodarczej. Udzielą także informacji na temat założeń wsparcia, przewidzianego w ramach pespektywy finansowej 2014-2020.

Z konsultacji w ramach Mobilnego Punktu Informacyjnego mogą skorzystać wszystkie osoby i podmioty zainteresowane tematyką wsparcia ze środków Unii Europejskiej. W szczególności zapraszamy przedsiębiorców oraz osoby fizyczne planujące rozpoczęcie działalności gospodarczej.

Mobilny Punkt Informacyjny w Świdnicy będzie funkcjonował w siedzibie Urzędu Miejskiego w Świdnicy (ul. Armii Krajowej 49, I piętro, pokój 120) w czwartek, 10 marca 2016 r. w godzinach od 10.00 do 13.00. Konsultacje są bezpłatne.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group