Piątek, 28 stycznia
Imieniny: Radomira, Tomasza
Czytających: 560
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Strzegom: Modernizacja hali sportowej strzegomskiego LO

Wtorek, 4 września 2018, 15:34
Autor: red
Strzegom: Modernizacja hali sportowej strzegomskiego LO
Fot. Starostwo Powiatowe Świdnica
W marcu rozpoczęła się modernizacja hali sportowej LO. Wymieniona została podłoga na hali głównej, okna w salkach sportowych, instalacja grzewcza.

Wszystkie sale zostały również wymalowane. W trakcie procedury przetargowej jest wymiana kotłowni węglowej na gazową. W hali sportowej powstała ponownie sala bokserska i salka fitness. Pod koniec września zostanie oddana do użytku sauna wraz z prysznicami.
- Dziękuję serdecznie staroście Piotrowi Fedorowiczowi oraz wicestaroście Zygmuntowi Worsie za realizację tak ważnej inwestycji dla LO, dzięki której licealiści mają idealne warunki do rozwijania swoich umiejętności i sportowych pasji - dodaje dyr. Tomasz Marczak.

Odnowiony kompleks sportowy jest kolejnym etapem wcześniejszych inwestycji, w skład których wchodzi sześć nowoczesnych pracowni przedmiotowych za kwotę 512 000 zł. To jednak nie koniec nowości. Trwa adaptacja pomieszczeń na dodatkową salę lekcyjną oraz toaletę dla dziewcząt wraz z "kącikiem próżności", gdzie znajdować się będą lustra i toaletka. Powodzenia w nowym roku szkolnym.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group