Środa, 19 stycznia
Imieniny: Henryka, Mariusza, Marty
Czytających: 571
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Świdnica: Modernizacja oświetlenia ulicy Bora–Komorowskiego

Środa, 24 lutego 2016, 7:20
Aktualizacja: 23:07
Autor: opr.red.
Świdnica: Modernizacja oświetlenia ulicy Bora–Komorowskiego
Fot. red.
Zakończył się montaż nowych, energooszczędnych lamp ledowych przy ul. Bora–Komorowskiego oraz przy ul. Fieldorfa (na odcinku od ul. Bora–Komorowskiedo do ul. Okulickiego).

Powstało 9 punktów świetlnych. Realizacja tego zadania to odpowiedź na liczne wnioski mieszkańców, dotyczące bezpieczeństwa i słabej widoczności w tym rejonie miasta. Wykonawcą zadania jest Zakład Robót Teletechnicznych „TELFA” Świdnica. Koszt robót to 58 800 zł.

W najbliższym czasie zapalą się także nowe lampy przy ul. Dębowej, gdyż pod koniec tygodnia rozpoczną się prace związane z przebudową oświetlenia w tym rejonie miasta.

- W tym roku działania związane z modernizacją oświetlenia w mieście będą kontynuowane i obejmą w najbliższym czasie między innymi ulice: Dębową, Kopernika i Sprzymierzeńców. Montowane nowe lampy typu LED są coraz częściej wykorzystywane w infrastrukturze miejskiej. Zapewniają one jasne, białe światło, jednocześnie ograniczając koszty energii elektrycznej – mówi prezydent, Beata Moskal-Słaniewska.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Ogłoszenia

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group