Czwartek, 21 października
Imieniny: Urszuli, Jakuba
Czytających: 964
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Bronówek: Mundurowi wystrzelali sukcesy

Poniedziałek, 10 października 2011, 20:36
Aktualizacja: Wtorek, 11 października 2011, 3:16
Autor: GrA
Bronówek: Mundurowi wystrzelali sukcesy
Fot. użyczone
Dwadzieścia sześć trzyosobowych drużyn reprezentujące służby mundurowe z całego województwa regionu zmierzyło się III Otwartych Zawodach Strzeleckich.

Zawody odbyły się w piątek 7 października na Strzelnicy Myśliwskiej w Bronówku w gminie Dobromierz. - Celem zawodów było doskonalenie umiejętności strzeleckich służb mundurowych, popularyzacja sportu strzeleckiego oraz integracja środowiska policyjnego, klubów strzeleckich i sympatyków sportu strzeleckiego – informuje rzecznik prasowy świdnickiej Policji Katarzyna Czepil.

W klasyfikacji drużynowej I miejsce zajęła drużyna Centralnego Biura Śledczego z Jeleniej Góry, II miejsce wywalczyła Samodzielny Pododdział Antyterrorystyczny Policji z Czechy, a III Komenda Powiatowa Policji w Jaworze.

W klasyfikacji indywidualnej I miejsce wywalczył Sebastian Nowak z Centralnego Biura o z Jeleniej Góry, II miejsce – Maciej Kuliczkowski z Komisariatu Policji Wrocław Rakowiec, III natomiast Waldemar Łyczak z Centralnego Biura Śledczego w Jeleniej Górze.

Na podium w konkurencji strzelania z karabinku AKMs nie zabrakło przedstawicieli powiatu świdnickiego. Tu I miejsce wystrzelał Stanisław Wolski ze świdnickiego Aresztu Śledczego, II miejsce Urban Gidziński z Komendy Wojewódzkiej Policji we Wrocławiu, a III Ireneusz Tatko z Samodzielnego Pododziału Antyterrorystycznego Policji we Wrocławiu. Gratulujemy!

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Komentarze (3) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group