Środa, 21 października
Imieniny: Urszuli, Jakuba
Czytających: 548
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Mysia w teatrze dla dzieci

Wiadomości: Świdnica
Czwartek, 24 lutego 2011, 8:07
Aktualizacja: 8:08
Autor: red.
Aktorzy Zdrojowego Teatru Animacji.
Fot. TEJO
Na spektakl dla dzieci „Ach ta Mysia” zaprasza do świdnickiej sali teatralnej Zdrojowy Teatr Animacji z Jeleniej Góry. Bilet kosztuje 5 zł.

„Ach ta Mysia" to opowieść o sile przyjaźni i jej znaczeniu w życiu każdego z nas. To historia mieszkańców jednego domu: gospodyni Maryny, która panicznie boi się myszy, małej zabawnej myszki Mysi i leniwego, gburowatego kota Kiciusia. Na początku opowieści w domu panuje atmosfera zagrożenia i ogólnego niepokoju. Wszyscy chcą upolować małą myszkę. Na szczęście kot jest niezdarą, a Maryna zbyt boi się małej Mysi. Ta, będąc z nich wszystkich najsprytniejszą, a przede wszystkim pozbawioną złych intencji, swoją życzliwością i dobrocią potrafi zjednać do siebie swoich prześladowców. Przekonać ich do wzajemnej zgody i przyjaźni, i jeszcze do tego, że te cechy mogą wszystkich uchronić przed przykrą samotnością. Odtąd wszyscy w harmonii zamieszkują w jednym domu. Ta opowieść jest pochwałą przyjaźni i jej wyższości nad różnego rodzaju przejawami agresji i prób dominacji. Mówi o tym, że nawet wśród najbardziej zantagonizowanych osób możliwe jest porozumienie.

Autorem jest Jefim Czepowiecki, adaptację przygotował Czesław Sieńko. Reżyseria i choreografia: Czesław Sieńko, scenografia: Jacek Zagajewski, muzyka: Mirosław Gordon, występują: Dorota Bąblińska-Korczycka, Katarzyna Morawska, Sylwester Kuper. Przedstawienie dziś o godz. 11.00.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Komentarze (3) Dodaj komentarz

~ 24-02-2011 13:31
Byłam z dziećmi jednak nikt nie umieścił żadnej informacji o tym że bilety skończyły się TYDZIEŃ TEMU...szkoda.
~ 24-02-2011 17:26
a co może ktoś miał ci jeszcze bilety do domu wysłać ? trzeba było użyć mózgu i zadzwonić zapytać się czy są jeszcze bilety
~ 25-02-2011 8:14
To po co "Świdniczka"tego samego dnia zamieszcza zaproszenie do teatru na spektakl??Popatrz sobie wyżej a nie atakuj ludzi bo masz gorszy dzień.

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2020 Highlander's Group