Poniedziałek, 30 listopada
Imieniny: Andrzeja, Justyny
Czytających: 575
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Na drogach spokojnie, gorzej obok dróg – na ul. Bobrzańskiej mężczyzna został ugodzony nożem

Wiadomości: powiat świdnicki
Wtorek, 2 listopada 2010, 17:44
Aktualizacja: Środa, 3 listopada 2010, 12:07
Autor: KO
Fot. Wiktor Bąkiewicz
Długi weekend tradycyjnie był pracowity dla drogówki, tym bardziej, że w całym kraju policja prowadziła Akcję Znicz. I może to właśnie większa niż zwykle liczba patroli sprawiła, że zdarzeń drogowych było mniej niż w podobne weekendy. Za to doszło do groźnego wydarzenia w nocy z soboty na niedzielę, gdy zgodnie z młodą tradycją wielu ludzi bawiło się na zabawach halloweenowych.

Przez weekend na terenie naszego powiatu doszło do jednego wypadku i trzech kolizji. W najgroźniejszym ze zdarzeń na drodze motorowerzysta złamał rękę (zdarzyło się to w sobotę na świebodzickiej obwodnicy). Świdnicka drogówka zatrzymała jedenastu nietrzeźwych kierujących.

Na całym Dolnym Śląsku odnotowano dwadzieścia osiem wypadków, w których obrażenia odniosły pięćdziesiąt cztery osoby, zmarła ofiara jednego z tych zdarzeń.

Ofiarą świątecznego weekendu w naszym powiecie stał się czterdziestosiedmioletni wałbrzyszanin, który został ugodzony nożem w nocy z soboty na niedzielę. Mężczyzna został odwieziony do świdnickiego szpitala na chirurgię, jego życiu nie zagraża niebezpieczeństwo. Zaatakowała go grupa mężczyzn przy ulicy Bobrzańskiej w Świdnicy. Policja nie wyklucza, że napastnicy upatrzyli go podczas zabawy w jednym z lokali, być może wcześniej doszło między nimi do spięcia. Przyczyny zdarzenia być może zostaną wyjaśnione po przesłuchaniu napadniętego, do tej pory na to nie pozwalał jego stan zdrowia.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Komentarze (5) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2020 Highlander's Group