Poniedziałek, 15 lipca
Imieniny: Henryka, Włodzimierza
Czytających: 729
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Świdnica: Na sportowo z nami i z OSiR–em

Poniedziałek, 8 sierpnia 2011, 9:28
Aktualizacja: 16:20
Autor: red.
Świdnica: Na sportowo z nami i z OSiR–em
Fot. Wiktor Bąkiewicz
Już w najbliższą sobotę Świdnicki Ośrodek Sportu i Rekreacji wspólnie z kilkoma redakcjami lokalnych mediów zaprasza do wspólnej zabawy.

Ci wszyscy , którzy przyjdą w tym dniu na basen letni, oprócz normalnego tradycyjnego wypoczynku i pływania od godziny 14.00 będą mogli wziąć udział w grach i zabawach ( proste rzeczy typu lotki, przeciąganie liny, strzały na małe bramki) oraz jako kibice i uczestnicy w: Eliminacjach do Otwartych Mistrzostwach Świdnicy w Dorosłe Piłkarzyki, Atrakcyjnym i edukacyjnym pokazie ratownictwa wodnego, meczu piłki wodnej z udziałem zawodników ŚKPR Świdnica i drużyny ratowników wodnych, mini turnieju piłki nożnej oraz Mini Turnieju Siatkówki.

- W czasie pokazów ratownictwa wodnego z udziałem m.in. Marcina Sarny wielokrotnego Mistrza i Rekordzisty Polski w pływaniu z monopłetwą, będzie można zobaczyć i spróbować swoich sił w m.in. skokach ratowniczych, holowaniu tonącego, pomocy przed medycznej, czy pokazach wybranych konkurencji sportowego-wyczynowego ratownictwa wodnego, które staje się prężnie rozwijającą się dyscyplina sportu- mówi dyrektor Ośrodka Sportu i Rekreacji Edmund Frączak.

Drużyny chętne do wzięcia udziału w Turnieju w Dorosłe Piłkarzyki oraz Turnieju Siatkówki zapraszamy do zapisania się na OSIR od 8 do 12 sierpnia w godzinach od 12.00 do 16.00. Serdecznie zapraszamy. Nie zabraknie tam również nas.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Komentarze (1)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2024 Highlander's Group