Wtorek, 7 grudnia
Imieniny: Ambrożego, Marcina
Czytających: 916
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Żarów: Najlepsi debliści

Piątek, 17 lipca 2020, 9:53
Aktualizacja: 9:54
Autor: red
Żarów: Najlepsi debliści
Fot. UM Żarów
Z blisko dwumiesięcznym opóźnieniem spowodowanym sytuacją epidemiologiczną rozegrany został turniej tenisa ziemnego. Na kortach tenisowych w Żarowie zobaczyliśmy pary deblowe.

Padający deszcz zmusił organizatora do przeniesienia zmagań z soboty na niedzielę. Miłośnicy tenisa przez kilka godzin rywalizowali o tytuł najlepszego debla. Faworyci stanęli na najwyższym stopniu podium, jednak nie przyszło im to zbyt łatwo. Paweł Niewęgłowski i Ireneusz Sordyl zgromadzili komplet zwycięstw.
- Cieszymy się, że po przerwie spowodowanej epidemią koronawirusa znów możemy rywalizować z kolegami. Tenis jest dla nas ogromną pasją oraz formą aktywnego wypoczynku. Z niecierpliwością czekamy na kolejny turniej – relacjonuje zwycięski debel Niewęgłowski-Sordyl. Największy opór triumfatorom postawił drugi debel turnieju Bartosz Brzegowy i Krystian Bielak. Podobny scenariusz miała rywalizacja o trzecie miejsce. Jakub Jagła i Radosław Wojnowski okazali się minimalnie lepsi od pary Krzysztof i Paweł Hanc.

Specjalną statuetkę otrzymał prekursor żarowskiego tenisa Marian Dawlewicz, za pomoc oraz wsparcie działań sportowych. Pierwsza czwórka nagrodzona została pucharami oraz nagrodami rzeczowymi ufundowanymi przez sponsora głównego, firmę JAKO Polska. Każdy debel dodatkowo otrzymał godzinę gry gratis na żarowskich kortach. Organizacji wydarzenia podjęło się Gminne Centrum Kultury i Sportu w Żarowie.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group