Sobota, 20 kwietnia
Imieniny: Agnieszki, Czesława
Czytających: 1919
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Żarów: Najpiękniejsze ogrody

Niedziela, 14 sierpnia 2022, 9:57
Autor: red
Żarów: Najpiękniejsze ogrody
Fot. UM Żarów
W ogrodach naszych mieszkańców królują rozmaite rośliny, a kompozycje, które są z nich tworzone, zachwycają swoim widokiem nie jednego z nas. Już po raz drugi Urząd Miejski w Żarowie zaprosił mieszkańców do udziału w konkursie na "Najpiękniejszy przydomowy ogród 2022".

Po naradach komisja konkursowa wyłoniła zwycięzców konkursu:

I miejsce: Marian Ślepokura- Mrowiny

II miejsce: Zofia Staruszkiewicz- Żarów

III miejsce: ex aequo: Danuta Komar - Mrowiny oraz Beata i Paweł Seruga- Imbramowice

Wszyscy uczestnicy konkursu otrzymali nagrody rzeczowe oraz vouchery do zrealizowania w sklepie ogrodniczym ufundowane przez Urząd Miejski w Żarowie i upominki ogrodnicze od sponsorów konkursu: Acti Dolny Śląsk i Agata Konieczna Centrum Ogrodnicze.

- Serdecznie gratulujemy wszystkim uczestnikom pięknych ogrodów. Każdy ogród jest inny, ale każdy tak samo zadbany, schludny, estetyczny, obsadzony pięknymi kwiatami oraz rabatami i co ważne ciekawie zagospodarowany. To są rzeczywiście najpiękniejsze ogrody w naszej gminie - mówił zastępca burmistrza Przemysław Sikora, który wraz z radną Iwoną Nieradką oraz Anną Suchodolską z Gminnego Centrum Kultury i Sportu w Żarowie oceniał konkursowe ogrody.

Nagrody laureatom konkursu wręczali burmistrz Leszek Michalak, zastępca burmistrza Przemysław Sikora, radna Iwona Nieradka, Anna Suchodolska z Gminnego Centrum Kultury i Sportu w Żarowie oraz Marta Jarosz z Urzędu Miejskiego w Żarowie.

Wielkie podziękowania dla sponsorów naszego konkursu: Acti Dolny Śląsk i Agata Konieczna Centrum Ogrodnicze. Organizatorem konkursu był Urząd Miejski w Żarowie.

Twoja reakcja na artykuł?

1
100%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2024 Highlander's Group