Poniedziałek, 20 maja
Imieniny: Aleksandra, Bazylego
Czytających: 1327
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Świdnica: Namawiają do służby

Poniedziałek, 28 marca 2022, 7:31
Aktualizacja: 11:32
Autor: red
Świdnica: Namawiają do służby
Fot. KPP Świdnica
Służba w Policji to prestiż, ciekawa praca – w której żaden dzień się nie powtórzy, każdy przynosi nowe wyzwania, a także możliwości rozwoju zawodowego. To także perspektywa dobrze płatnej pracy – 4 600 złotych „na rękę” dla funkcjonariusza po kursie podstawowym do 26 roku życia. O tym i jeszcze innych aspektach naszej służby a także procesie rekrutacji odpowiadał dziś sierż. szt Michał Rzepecki w III Liceum Ogólnokształcącym w Świdnicy.

Sierż. szt. Michał Rzepecki z Wydziału Prewencji świdnickiej komendy odwiedził maturzystów z III Liceum Ogólnokształcącego w Świdnicy, gdzie opowiadał o służbie w Policji. Opowiadał o zadaniach policjantów w poszczególnych wydziałach w komendzie o wyposażeniu jakim dysponują funkcjonariusze. Poruszył również kwestie dotycząną zarobków – bo to ważne ile będziesz zarabiał niosąc pomoc innym i dbając o ich bezpieczeństwo a także kto może pełnić służbę w Policji szczegółowo także omówił procedurę rekrutacyjną

Dlatego MATURZYSTO przemyśl swoją przyszłość i podejmij właściwą decyzję. Bo chociaż obecnie rynek pracy oferuje cały wachlarz modnych ofert dla młodych ludzi, którzy stoją przed wyborem swojej przyszłej kariery zawodowej, to pamiętajcie moda przemija, zmienia się a Policja oferuje interesującą i pełną nowych doświadczeń służbę. Satysfakcja z niesienia pomocy drugiemu człowiekowi naprawdę bywa bezcenna, a stabilne zatrudnienie i możliwość stałego rozwoju, zagwarantuje bezpieczeństwo Tobie i twojej rodzinie. To zawód dla profesjonalistów i ludzi z pasją - dużo wymagający i dający też dużo w zamian.

Najbliższe terminy przyjęć do służby w policji na terenie województwa dolnośląskiego przypadają na:

14 czerwca 2022 r

2 sierpnia 2022 r.

19 września 2022 r.

29 grudnia 2022 r.

Osoby zainteresowane podjęciem służby w Policji powinny osobiście złożyć dokumenty w swojej komendzie terenowej bądź komendzie wojewódzkiej w dni powszednie od poniedziałku do piątku w godzinach od 8.00 do 15.00.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2024 Highlander's Group