Poniedziałek, 17 czerwca
Imieniny: Alberta, Laury
Czytających: 762
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

powiat świdnicki: Narkotyki już w depozycie

Wtorek, 10 maja 2022, 7:17
Aktualizacja: 10:17
Autor: red
powiat świdnicki: Narkotyki już w depozycie
Fot. KPP Świdnica
Funkcjonariusze Wydziału Kryminalnego Komendy Powiatowej Policji w Świdnicy zatrzymali mężczyznę, podejrzanego min. o posiadanie znacznych ilości środków odurzających. Policjanci zabezpieczyli ponad 800 porcji marihuany.

Świdniccy „kryminalni” nie ustają w walce z przestępczością narkotykową. Funkcjonariusze na terenie powiatu prowadzili kolejne działania operacyjne, rozpoznając środowiskowo osób mogących mieć związek z substancjami prawnie zabronionymi.

W wyniku ich pracy oraz przeprowadzonej realizacji na terenie Jaworzyny Śląskiej policji zatrzymali 25 – letniego mężczyznę oraz zabezpieczyli znaczne ilości marihuany.

W trakcie przeszukania pomieszczeń garażowych należących do mężczyzny na poddaszu ujawniony został plecak z zawartością suszu koloru brunatno-zielonego. Po przebadaniu którego okazało się, ze jest to marihuana Łącznie zabezpieczono ponad 800 porcji tego narkotyku. W trakcie czynności zabezpieczono także wagę elektroniczną oraz pieniądze mogące pochodzić z przestępstwa.

Podejrzany usłyszał już zarzuty w tej sprawie. Oprócz posiadania znacznej ilości środków odurzających w postaci marihuany, mężczyzna usłyszał również zarzut udzielania tych narkotyków innym osobom.

O dalszym losie 25-latka zdecyduje teraz sąd, grozi mu do 10 lat pozbawiania wolności.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2024 Highlander's Group