Czwartek, 29 lutego
Imieniny: Lutosława, Romana
Czytających: 962
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Świebodzice: Narkotyki trzymał z karmą

Wtorek, 23 stycznia 2024, 9:11
Aktualizacja: 11:13
Autor: red
Świebodzice: Narkotyki trzymał z karmą
Fot. KPP Świdnica
Funkcjonariusze Zespołu Kryminalnego Komisariatu Policji w Świebodzicach zatrzymali mężczyznę, który usłyszał zarzut posiadania znacznych ilości substancji psychotropowych.

Funkcjonariusze Zespołu Kryminalnego Komisariatu Policji w Świebodzicach prowadzili działania operacyjne, rozpoznając środowisko osób mogących mieć związek z substancjami prawnie zabronionymi na terenie powiatu. W ten sposób realizując wcześniejsze ustalenia operacyjne zatrzymali 41-letniego mieszkańca powiatu, który wg ich ustaleń miał posiadać znaczne ilości narkotyków.

W trakcie przeszukania mężczyzny policjanci ujawnili i zabezpieczyli kilka gram amfetaminy. W trakcie dalszych czynności tzn. przeszukania mieszkania należącego do mężczyzny w jednym z pomieszczeń pomiędzy karmą a akcesoriami do pielęgnacji królika funkcjonariusze ujawnili i zabezpieczyli kolejne porcje tego narkotyku. Tym razem „znacznie więcej”.

Łącznie zabezpieczono ponad 2700 porcji amfetaminy.

Podejrzany usłyszał zarzuty w tej sprawie. O jego dalszym losie zdecyduje teraz sąd, grozi mu do 10 lat pozbawiania wolności.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2024 Highlander's Group