Sobota, 21 maja
Imieniny: Tymoteusza, Wiktora
Czytających: 573
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Wałbrzych: Nasi poza podium na wałbrzyskim policyjnym turnieju

Poniedziałek, 7 lutego 2011, 0:15
Aktualizacja: 0:29
Autor: Sven
Wałbrzych: Nasi poza podium na wałbrzyskim policyjnym turnieju
Fot. Słąwek Pawlik
Na VIII Turnieju Halowej Piłki Nożnej im. Komisarza Marcina Senkowskiego w Wałbrzychu nie zabrakło świdnickich mundurowych: reprezentantów aresztu i policji. Niestety, nie zajęli medalowych miejsc.

Siedemnaście drużyn, ponad trzydzieści meczów, mnóstwo emocji i zwycięstwo Komisariatu II Policji z Wałbrzycha, tak wyglądał rozegrany już po raz ósmy w sobotę policyjny turniej piłkarski. Jego pierwsza edycja odbyła się w 2004 r. Jednym z pomysłodawców i organizatorów imprezy był naczelnik wydziału kryminalnego Komendy Miejskie Policji w Wałbrzychu, Marcin Senkowski.

– W ubiegłym roku zmarł przedwcześnie Marcin Senkowski. Postanowiliśmy, że od tegorocznej edycji turniej będzie nosić jego imię. Impreza organizowana jest przez policję, ale ma charakter otwarty. Od lat o zwycięstwo walczą reprezentacje różnych instytucji z Wałbrzycha i okolic. W tym roku po zaciętym meczu finałowym wygrał Komisariat II z Wałbrzycha – podsumowała imprezę Przewodnicząca Zarządu Terenowego NSZZ Policjantów w Wałbrzychu, nadkomisarz Romana Biełus. Drugie miejsce zajął ZUS, a trzecie przypadło drużynie z Komisariatu Policji w Głuszycy.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Komentarze (1) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group