Sobota, 1 października
Imieniny: Danuty, Igora, Remigiusza
Czytających: 501
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Żarów: Nasi w Jeleniej Górze

Piątek, 8 października 2021, 17:53
Autor: red
Żarów: Nasi w Jeleniej Górze
Fot. UM Żarów
Stolica Karkonoszy w miniony weekend gościła seniorów z całego kraju. Swój udział w jeleniogórskich senioraliach mieli również członkowie chóru kameralnego Senyor Ryci, działającego w Gminnym Centrum Kultury i Sportu w Żarowie.

- Seniorzy zaprezentowali się w ramach Przeglądu Amatorskiej Twórczości Seniorów. Wydarzenie rozpoczął barwny korowód, w którym obok żarowian ramię w ramię szły zespoły z Międzyzdrojów, Lubina, czy Bogatyni. Atrybutem tegorocznego święta były słoneczniki, a
Senyor Ryci mieli ich najwięcej. W ramach X Przeglądu Amatorskiej Twórczości Seniorów zaprezentowało się czterdzieści zespołów.
Występ naszego chóru podczas przesłuchań konkursowych, tak się spodobał, że publiczność domagała się bisów. Jednak takiej możliwości w trakcie konkursu niestety nie ma – mówi Ryszard Fidler, kierownik artystyczny chóru kameralnego Senyor Ryci.

Już w najbliższy piątek, 8 października będziemy mieli niebywałą okazję, aby usłyszeć chór Senyor Ryci w programie Seniorzy Seniorom. Zapraszamy do Gminnego Centrum Kultury i Sportu, ulica Piastowska 10a, wstęp wolny.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Ogłoszenia

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group