Środa, 19 stycznia
Imieniny: Henryka, Mariusza, Marty
Czytających: 504
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Świdnica: Naucz się dobrze zarządzać domowym budżetem

Poniedziałek, 5 września 2011, 9:08
Aktualizacja: 9:17
Autor: red.
Świdnica: Naucz się dobrze zarządzać domowym budżetem
Fot. organizator
Masz problemy z zapanowaniem nad swoim budżetem? Pieniądze "przeciekają" Ci przez palce?Czasem brakuje Ci do dziesiątego?Chciałabyś skutecznie oszczędzać, ale nie wiesz jak?. W Świdnicy odbędą się bezpłatne warsztaty zarządzania domowym budżetem.

W programie jednodniowych, bezpłatnych warsztatów zaplanowano zajęcia z planowania domowego budżetu i jego konsekwentne realizowanie, jak poprawić swoją sytuację finansową i skutecznie oszczędzać, jak radzić sobie w trudnych sytuacjach finansowych oraz jak rozmawiać z dziećmi o pieniądzach.

Warsztaty odbędą się 13 września o godzinie od godziny 16.30 do 19.30 w świdnickim Centrum Rozwoju Osobistego Renesans przy ulicy Ofiar Oświęcimskich. Zapisy: mailowo na adres fundacjakoliber@gmail.com, w tytule maila proszę podać nazwę miasta i datę szkolenia. W treści należy podać swoje imię i nazwisko oraz, koniecznie, bezpośredni telefon kontaktowy.

Dodatkowych informacji udzielają organizatorki z Fundacji Koliber mailowo i telefonicznie pod numerem 508 280 018. Każdy uczestnik otrzyma komplet materiałów edukacyjnych: podręcznik ARF, arkusz kalkulacyjny do planowania budżetu, kalkulator, skarbonkę i inne.

***
Akademia Rodzinnych Finansów jest programem edukacyjnym prowadzonym przez Providenta od 2007 roku i jest odpowiedzią na niską świadomość finansową Polaków. Jego głównym celem jest szerzenie wiedzy i rozwijanie umiejętności potrzebnych do efektywnego zarządzania domowym budżetem. Eksperci Akademii podczas praktycznych warsztatów pokazują w całej Polsce, że można i warto odpowiedzialnie zarządzać domowymi finansami.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Ogłoszenia

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group