Środa, 8 grudnia
Imieniny: Marii, Makarego
Czytających: 552
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Świdnica: Nazbierało się tego...

Poniedziałek, 1 czerwca 2020, 7:55
Aktualizacja: 11:57
Autor: red
Świdnica: Nazbierało się tego...
Fot. KPP Świdnica
Funkcjonariusze Ogniwa Patrolowo–Interwencyjnego, Wydziału Prewencji Komendy Powiatowej Policji w Świdnicy patrolujący rejon miasta Świdnicy, zwrócili uwagę na samochód osobowy marki Seat, który poruszał się ulicą Kliczkowską. Podczas kontroli okazało się , że 25–letni kierowca nie posiada uprawnień do kierowania, a ponadto jest poszukiwany przez policję.

Policjanci Ogniwa Patrolowo-Interwencyjnego dziś w nocy ok. godz 3.00 na ul. Kuliczkowskiej w Świdnicy zatrzymali do kontroli drogowej pojazd marki Seat. Podczas sprawdzania dokumentów siedzącego za kierownicą 25-letniego mieszkańca powiatu świdnickiego,okazało się, że nie posiada on uprawnień do kierowania pojazdami. Dodatkowo wyszło na jaw, że mężczyzna jest poszukiwany przez policję do prowadzonego postępowania .

Dalej wcale nie było lepiej…. sprawdzenie pojazdu w policyjnych systemach pogrążyło całkowicie i tak trudną sytuację 25-latka. Okazało się pojazd, którym się poruszał nie miał ważnych badań technicznych, a także nie miał wymaganego ubezpieczenia odpowiedzialności cywilnej dla posiadaczy pojazdów mechanicznych, które jest ubezpieczeniem obowiązkowym.

Informacja ta zostanie przekazana do Ubezpieczeniowego Funduszu Gwarancyjnego. Mężczyźnie grozi teraz wysoka kara pieniężna.
Za pozostałe wykroczenia został ukarany mandatami zgodnie z taryfikatorem.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group