Czwartek, 21 października
Imieniny: Urszuli, Jakuba
Czytających: 938
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

powiat świdnicki: Nie lej! – policja prosi

Czwartek, 21 kwietnia 2011, 17:55
Aktualizacja: Piątek, 22 kwietnia 2011, 7:03
Autor: red.
powiat świdnicki: Nie lej! – policja prosi
Fot. Wiktor Bąkiewicz
Prosi i ostrzega. Policja świdnicka w Lany Poniedziałek będzie ostro reagować na wszelkie próby zakłócenia bezpieczeństwa i porządku publicznego.

- Należy pamiętać, że tradycja związana z tzw. Lanym Poniedziałkiem powinna przebiegać w granicach rozsądku - mówi starszy aspirant Katarzyna Czepil. - Policja będzie dyscyplinować te osoby, których zachowanie może zagrażać bezpieczeństwu innych. W zależności od znamion czynu policjanci będą kierować sprawy do sądu bądź wszczynać postępowania karne.

Mundurowi apelują, żeby tradycja była tradycją, a nie wybrykiem chuligańskim. - Zawsze możecie Państwo liczyć na naszą pomoc i opiekę - zapewnia naszych Czytelników Katarzyna Czepil. - Prosimy o przekazywanie policjantom wszelkich uwag mogących przyczynić się do zapewnienia nam wszystkim spokoju i bezpieczeństwa, tak, abyśmy po tych Świętach wszyscy mogli się spotkać zdrowi, weseli i szczęśliwi. Do rodziców zwracamy się z apelem, aby porozmawiali ze swoimi pociechami na temat szkód, jakie mogą wyrządzić rzucając workami pełnymi wody w przechodniów lub nadjeżdżające samochody.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Komentarze (2) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group