Wtorek, 30 listopada
Imieniny: Andrzeja, Justyny
Czytających: 1005
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Lisków: Nie tylko ONE wytańczyły nagrody

Czwartek, 14 lutego 2013, 10:27
Aktualizacja: 10:28
Autor: red.
Lisków: Nie tylko ONE wytańczyły nagrody
Fot. użyczone
Trzy formacje z pracowni tanecznej Renaty Łukaszewicz–Szczepanik, na co dzień trenujące w Młodzieżowym Domu Kultury „Bartek” w Świdnicy, prezentowały swoje choreografie podczas Ogólnopolskiego Festiwalu Tańca Nowoczesnego Lisków Cup 2013, który odbył się 10 lutego w Liskowie pod Kaliszem.

Impreza miała miejsce w Gminnym Ośrodku Kultury w Liskowie pod patronatem wójta gminy Lisków Marii Krawiec. W festiwalu brało udział kilkuset tancerzy z całej Polski, a wśród nich także tancerki ze świdnickiego MDK.

Formacja ONE (grupa dziewcząt w wieku 13-17 lat) zajęła II miejsce w kategorii „formacje powyżej 16 lat”. Formacja ISKIERKI (grupa dziewcząt w wieku 8-11 lat) zdobyła I w swojej kategorii, natomiast formacja ASPEKT - V miejsce w kategorii mini-formacje do lat 15.

Nagrodzone zespoły otrzymały puchary, medale oraz pamiątkowe dyplomy. Tancerki jako jedyne reprezentowały nasze miasto w Liskowie, dzięki czemu ich wygrane cieszą jeszcze bardziej. Wszystkie grupy taneczne oceniało trzech jurorów: Zbigniew Curyl ze Świdnicy oraz Rafał Lebiest i Jarosław Całka z Krakowa.

- Wszystkie dziewczyny fantastycznie się spisały, jestem z nich bardzo dumna i gratuluję im wspaniałych występów! Świetnie spędziłyśmy razem czas, bawiąc się, śmiejąc i tańcząc! – podsumowała Renata Łukaszewicz-Szczepanik, choreograf z Młodzieżowego Domu Kultury w Świdnicy. Wszystkim grupom gratulujemy i życzymy im dalszych sukcesów!

(Weronika Śliwowska, I LO w Świdnicy, formacja ONE)

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group