Wtorek, 25 stycznia
Imieniny: Miłosza, Pawła
Czytających: 569
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Żarów: Niespodzianki dla pań

Poniedziałek, 1 marca 2021, 9:04
Autor: red
Żarów: Niespodzianki dla pań
Fot. organizatorzy
Zbliża się Dzień Kobiet. Ze względu na obostrzenia epidemiologiczne nie możemy świętować, tak jak tradycyjnie każdego roku.

Chcemy jednak świętować ten wyjątkowy dzień, dlatego dla wszystkich pań przygotowaliśmy niespodziankę.

Wszystkie Panie, bez względu na wiek, zapraszamy do wiosennych aktywności z Gminnym Centrum Kultury i Sportu w Żarowie. Świętować zaczynamy już 6 marca (sobota) o godzinie 9.00 w izbie historycznej. Na prelekcję oraz spacer historyczny po Żarowie zaprasza Bogdan Mucha. 7 marca (niedziela) startujemy o 10.00 na żarowskim basenie, gdzie instruktor aerobiku Pani Joanna pokaże nam jak efektywnie spalać kalorie w wodzie (wstęp tylko 5 zł, obowiązują zapisy). Kto jest dobry w rzucaniu do celu? O 11.00 jest szansa zostać mistrzem żarowskiego Bulodromu. Na I Otwarte Kobiece Mistrzostwa zaprasza Uniwersytet Trzeciego Wieku. Punktualnie o 13.00 porwie nas Marzena Maziak i jej niezawodny team. Gorące rytmy zumby wprowadzą nas w iście wiosenny nastrój. Godzina 15.00 to idealny czas na poobiedni spacer Nordic Walking. Wyciągnijcie kijki z szafy i ruszajcie z nami w poszukiwaniu wiosny. O 16.00 zadbajcie z nami o swoje bezpieczeństwo. Na bezpłatne szkolenie samoobrony zaprasza Kickboxing Fighter Żarów.

Zadbaj z nami o formę na Dzień Kobiet! Szanowne Panie przypominamy, że działamy w pełnym reżimie sanitarnym. Prosimy o zachowanie odległości oraz o zasłanianie ust i nosa.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group