Niedziela, 5 grudnia
Imieniny: Krystyny, Sabiny
Czytających: 912
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Żarowa: Noc piżamowa w Żarowie

Czwartek, 28 lipca 2011, 15:16
Aktualizacja: 15:24
Autor: UM Żarów
Żarowa: Noc piżamowa w Żarowie
Fot. organizator
Za niespełna godzinę w Żarowie rozpocznie się noc piżamowa. To już trzecia edycja jedynej takiej na Dolnym Śląsku imprezy.

Kolejna już „noc piżamowa,” organizowana przez Gminne Centrum Kultury i Sportu w Żarowie wespół ze Stowarzyszeniem „Edukacja” rozpocznie się dzi punktualnie o godzinie 16.00. Ta niezwykle ciekawa impreza (jedyna taka na Dolnym Śląsku! ) przeznaczona jest dla dzieci z terenu gminy Żarów w wieku od 5 do 16 lat – w trzeciej edycji udział weźmie 39 uczestników.
Zapowiada się wieczór pełen atrakcji: na początek zabawy plastyczne i integracyjne, po nich grill, warsztaty muzyczne, a po nich – kulminacja wieczoru czyli „pasowanie na pirata,” które rozpocznie się o 22.00 w parku miejskim. Jednak aby zdobyć upragnioną chustę piracką chustę dzieci będą musiały przejść przez szereg konkurencji, m. in.: rzuty do celów, nabieranie wody piracką chustą oraz smakowanie pirackich potraw. Po zakończeniu zmagań przyjdzie pora na niezwykły nocleg - bowiem dzieci wraz z opiekunami nocować będą w sali gimnastycznej Gminnego Centrum Kultury i Sportu – aby nazajutrz, już od godziny 7.00 rozpocząć kolejny etap przygody.
Po zakończeniu imprezy każdy uczestnik otrzyma pamiątkowe zdjęcie – oczywiście w pirackim stroju, do którego ramkę własnoręcznie wykona podczas warsztatów plastycznych. Koniec imprezy przewidywany jest w piątek 29 lipca 2011 r., o godzinie 12.00. Inicjatorką całego przedsięwzięcia jest Elżbieta Kulas z Gminnego Centrum Kultury i Sportu, która będzie czuwać także nad bezpieczeństwem najmłodszych. Obok niej opiekunami będą również Stanisława Biernacka, Bernadetta Lesiak, Natalia Wolska, Artur Adamek oraz Bogdan Mucha. Kolejna czwarta edycja imprezy odbędzie się 18 sierpnia 2011r. - dzieci można zapisywać od poniedziałku w Gminnym Centrum Kultury i Sportu w Żarowie. Zapraszamy!

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Komentarze (2) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group