Sobota, 25 maja
Imieniny: Grzegorza, Magdaleny
Czytających: 1234
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Żarów: Nocne łowy

Poniedziałek, 6 lipca 2020, 9:34
Aktualizacja: 9:36
Autor: red
Żarów: Nocne łowy
Fot. UM Żarów
Blisko dwudziestu wędkarzy rywalizowało w nocnym turnieju wędkarskim, zorganizowanym nad Stawem Miejskim w Żarowie. Tytuł mistrzowski trafił do Damiana Skowrońskiego.

Adekwatnie do nazwy w nocy z soboty na niedzielę (27-28.07) spotkali się miłośnicy wędkarstwa, by wspólnie rywalizować o tytuł mistrzowski koła PZW Żarów. Rozpoczęcie zawodów nastąpiło o godz. 20:00 i trwało do 4:00 nad ranem.
- Tej nocy ryby nie żerowały tak jak tego oczekiwaliśmy. Cieszy frekwencja i bardzo miła atmosfera. Po tak długim okresie bez współzawodnictwa spowodowanym pandemią, ponownie mogliśmy zmierzyć się z kolegami. Cieszę się i jednocześnie dziękuję wszystkim uczestnikom za tak liczne przybycie i wspólnie spędzony czas – mówi Mikołaj Moryl z PZW koło Żarów.

Tytuł wicemistrzowski zdobył Bohdan Moczulski. Trzecia pozycja przypadła Pawłowi Łotarewiczowi, a największą rybę złowił Jacek Czermański.

Zawody skierowane były do członków żarowskiego koła. Możliwy był połów na dwie wędki z wykorzystaniem techniki spławikowej oraz gruntowej. Za punktowane ryby liczono tylko te, powyżej trzydziestu centymetrów.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2024 Highlander's Group