Poniedziałek, 29 listopada
Imieniny: Błażeja, Saturnina
Czytających: 977
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Świdnica: Nocne pożary – wózek dziecinny w ogniu!

Wtorek, 12 kwietnia 2011, 19:38
Aktualizacja: Czwartek, 14 kwietnia 2011, 5:32
Autor: KO
Świdnica: Nocne pożary – wózek dziecinny w ogniu!
Fot. Wiktor Bąkiewicz
Strażacy mają ostatnio sporo pracy nocami... W nocy z niedzieli na poniedziałek płonęło audi na Wróblewskiego, a ostatniej nocy... wózek dziecinny na Sikorskiego i wykładzina pod drzwiami do mieszkania na Jodłowej.

Do pożaru samochodu strażacy zostali wezwani o godz. 3.51 w poniedziałek, 11 kwietnia. Ogniem objęta była komora silnika audi i przednie koła. Akcja trwała 43 minuty. Strażacy jako przypuszczalną przyczynę wpisali podpalenie, a straty wstępnie oszacowali na 8 tys. zł.

Tej samej doby późnym wieczorem – o godz. 23.04 nadeszło wezwanie z ulicy Jodłowej. W budynku wielorodzinnym paliła się wykładzina podłogowa pod drzwiami jednego z mieszkań.

Dziś o godz. 1.36 nadeszło kolejne zgłoszenie: pożar wózka dziecinnego. Strażacy po przyjeździe na miejsce w budynku przy ul. Sikorskiego zastali lokatorów dogaszających wózek. Mieszkańcy poinformowali strażaków, że sprawca - mężczyzna - wyprowadził dziecko na dach. Na strychu odnaleziono matkę z dzieckiem. Tropieniem mężczyzny zajęła się policja. Nieoficjalnie dowiedzieliśmy się, że zatrzymano go. Do sprawy wrócimy.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Komentarze (4) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group