Poniedziałek, 15 lipca
Imieniny: Henryka, Włodzimierza
Czytających: 725
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Świdnica: Nominacja dla kasprowiczan

Wtorek, 4 października 2011, 15:40
Aktualizacja: 15:43
Autor: red.
Świdnica: Nominacja dla kasprowiczan
Fot. użyczone
W ramach wymiany międzynarodowej, organizowanej w I LO im. Jana Kasprowicza przebywali niedawno w Świdnicy goście z Biberach. Okrągłą rocznicę 20–letnich kontaktów z naszymi zachodnimi sąsiadami uczczono zasadzeniem „Drzewka Przyjaźni” na skwerze przy I LO.

Zaraz po zakończeniu wizyty na ręce dyrektora Roberta Kaśkowa i germanistki Bożeny Furmankiewicz, wieloletniej organizatorki wymian międzynarodowych wpłynęły podziękowania i nominacja do wyróżnienia od fundacji Deutsch-Polnisches Jugendwerk – Polsko-Niemiecka Współpraca Młodzieży, która od lat wspiera finansowo tego typu projekty.

W oficjalnym piśmie fundacja kieruje podziękowania do dyrektora I LO i pani Bożeny Furmankiewicz:

„Polsko-Niemiecka Współpraca Młodzieży” obchodzi w tym roku dwudziestolecie swojego istnienia. Nasza praca przez wszystkie lata nie byłaby możliwa bez wielu osób i organizacji, które wytrwale angażowały się na rzecz wymiany młodzieży z Polski i Niemiec. Pragnąc im podziękować i zwrócić uwagę opinii publicznej na ich działalność, ogłosiliśmy konkurs „Dobry Sąsiad”.
Zainteresowanie konkursem przerosło nasze najśmielsze oczekiwania. Na naszą prośbę o zgłaszanie osób i instytucji do wyróżnienia „Dobry Sąsiad” odpowiedzieli ich partnerzy, współpracownicy, byli uczestnicy wymiany, przedstawiciele administracji i świata polityki. Również Państwa zaangażowanie zostało zauważone. Otrzymali Państwo nominację do wyróżnienia. Serdecznie gratulujemy!

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Komentarze (5)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2024 Highlander's Group